X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Pristina

już od 782 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Pristina

Bilety lotnicze Polska Pristina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 wrz (czw)
Austrian Airlines
Pristina
27 wrz (pią)
Austrian Airlines
Warszawa
19 wrz (czw)
Austrian Airlines
Pristina
28 wrz (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
21 wrz (sob)
Austrian Airlines
Pristina
27 wrz (pią)
Austrian Airlines
Warszawa
19 wrz (czw)
Austrian Airlines
Pristina
25 wrz (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
19 wrz (czw)
Austrian Airlines
Pristina
29 wrz (nie)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Pristina

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Pristina

Nie obawiaj się przesiadek Nowy Dwor Mazowiecki - Pristina

Latanie samolotem dla znacznej liczby osób może być bardzo stresujące. Wynika to z paru czynników, a pierwszym z nich jest właśnie konieczność przesiadki. Przesiadki bez wątpienia są pełne stresu, ale właściwie nie musisz się obawiać. Tym bardziej, że lot z przesiadkami to szansa na zaskakująco tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Pristina.

Organizacja lotu z przesiadkami

Nasz kraj nie jest najważniejszym węzłem komunikacyjnym. Z tego powodu, jeśli planujesz wybrać się w mniej popularnym kierunku, często trzeba przesiadać się na największych europejskich lotniskach. Takie wyjście wcale nie musi sprawiać kłopotu, szczególnie, że nie trzeba bukować szeregu biletów.

Za sprawą opcji Smart Connection wyszukasz przesiadki po najmniejszych kosztach. Dodatkowo nie musisz każdego biletu rezerwować i opłacać osobno. Wystarczy jeden przycisk, by kupić wszystkie loty natychmiast. Na pewno zostaną tak zorganizowane, byś bezproblemowo mógł zdążyć na samoloty. Tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Pristina często organizują przesiadki, a na dodatek to dla ciebie wyjątkowa oszczędność – także o jakieś 60%.

Kiedy oczekujesz na przesiadki

Decydujesz się na narzędzie Smart Connection będziesz mieć pewność, że czekanie między lotami wystarczy ci do tego, by zdążyć na samolot. Tym bardziej, że mając w ręce wszystkie loty nabite na jednym bilecie, nie będziesz musiał przechodzić odprawy przed wszystkimi przesiadkami. Właściwie wystarczy ci pół godziny, z reguły jednak warto mieć na przesiądnięcie się trochę więcej czasu. Jeśli czas oczekiwania na kolejny samolot wynosi kilka ładnych godzin, możesz swobodnie wyjść z lotniska i zwiedzić miasto. Przecież przesiadki odbywają się w najpiękniejszych i najbardziej ciekawych punktach.

Nie bój się opóźnień. Jeżeli nie zdążysz na przesiadkę, linia lotnicza ma obowiązek znaleźć ci miejsca w następnym samolocie i zapewnienia noclegu, jeżeli czeka cię spędzona na lotnisku noc. Z tanimi lotami Nowy Dwor Mazowiecki - Pristina z przesiadkami na pewno znajdziesz się u celu.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Nowy Dwor Mazowiecki - Pristina