X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Sarnen

już od 332 zł
10 kwi 17 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
29 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
30 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
01 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Sarnen

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Sarnen

Palacz w kabinie samolotu w czasie lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Sarnen

Palenie jest nałogiem, który trudno przezwyciężyć, dlatego osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny rejs samolotem bez okazji do puszczania maleńkiego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę pozostałych podróżnych, jak chociażby dzieci oraz kobiet w ciąży, nie zezwalają na palenie papierosów. Warto o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sarnen i przygotowując wakacyjną walizkę.

Papierosy zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący w samolotach nikogo nie dziwili, jednak były to czasy, kiedy do kwestii zdrowotnych związanych z używaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dzisiaj jest całkowicie inaczej i palenie w samolocie jest surowo zabronione, więc jeśli palimy i wybieramy się w podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na okres lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Sarnen. Nieważne tu jest czy wybierzemy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sarnen, czy połączenia z rejsowymi liniami lotniczymi – przepisy wszędzie będą tak samo restrykcyjne. Co istotne: zakaz palenia tyczy się w równym stopniu zwyczajnych papierosów, jak też fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – w każdym miejscu jest to zabronione!

Pasażerom czasem zdaje się, że w czasie lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Sarnen mogą schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bowiem nikt tego nie zauważy. To oczywiście niemożliwe, ponieważ w takich łazienkach znajdują się wykrywacze dymu. Nie warto usiłować obejść przepisów, gdyż może się to zakończyć nie tylko upomnieniem, ale też karą pieniężną. Przy locie samolotem pomocne mogą być gumy i inne preparaty pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeśli boimy się, że nie przetrzymamy długiego rejsu, wybierajmy wariant lotu z przesiadkami. Wcale nie musi to być drogie: możemy przecież wybrać loty składane ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, który bilet jest najtańszy , lecz także ile trwa rejs z poszczególnymi przewoźnikami .

Przewozimy wyroby tytoniowe w czasie rejsu Nowy Dwor Mazowiecki - Sarnen

Jeśli wybieramy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sarnen i planujemy wakacje, z pewnością zechcemy wziąć ze sobą własne papierosy, by nie kupować ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w wielu państwach są one naprawdę kosztowne, a niekoniecznie będą nam smakować. Zanim spakujemy wakacyjny bagaż, zaznajommy się z regulacjami celnymi związanymi z przewozem wyrobów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewożenia płynów w bagażu podręcznym.