X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Sindal

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki Sindal

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki Sindal

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Sindal

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Sindal

Okiełznać lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Lekki strach przed wejściem na pokład samolotu jest normalny w przypadku osób, lecących po raz pierwszy. Ale atak paniki, który paraliżuje mimo doświadczenia i bardzo silne zdenerwowanie są już bardziej problematyczne. I mogą przemienić normalny, spokojny rejs w koszmar. Dowiedz się, co zrobić, aby szybko uspokoić strach przed lataniem i móc bez problemów wybierać z szerokiej oferty tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Sindal.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia dotyczy zarówno strachu przed katastrofą, jak i uwięzienia w samolocie. Jest to zamknięta przestrzeń i niektórzy nie czują się tam bardzo wygodnie.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest nielogiczna – na całym golobie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie jeden na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. To sprawia, że pomocna okazuje się racjonalizacja lęków. Na złagodzienie nerwów jest poza tym naprawdę wiele więcej metod i naprawdę należy spróbować – przecież dzięki tanim lotom Nowy Dwor Mazowiecki - Sindal możesz dostać się gdzie tylko chcesz.

Zwalcz strach przed lataniem

Co najważniejsze, postaraj się sprawić, abyś czuł się naprawdę komfortowo. Wyczerpani, gorąco i pragnienie powodują większy stres. Z tego powodu przed lotem wyśpij się, a na rejs ubierz się wygodnie i na cebulkę. Przede wszystkim zdecydowanie zrezygnuj z pobudzających napoje. Jeśli sądzisz, że alkohol lub mocne espresso pomogą ci się zrelaksować, to robisz błąd – tylko zmaksymalizują nerwowość. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i soki.

Co więcej, postaraj się nie myśleć o tym. Pogawędka z życzliwą osobą, ulubiona muzyka w słuchawkach, film lub skupienie na książce od razu okaże się pomocne. Podczas napadów paniki wypróbuj kilka łatwych ćwiczeń uspokajających, dla przykładu skup się na napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Strach łatwo poddać kontroli, i już po paru rejsach przyzwyczaisz się i z radością zaczniesz planować kolejne wyjazdy i przebierać w ofertach tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Sindal.