X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Sotkamo

już od 123 zł
15 lip 22 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
19 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
13 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
20 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Sotkamo

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Sotkamo

Odwołany lub opóźniony przelot Nowy Dwor Mazowiecki - Sotkamo. A co, jeśli lot Nowy Dwor Mazowiecki - Sotkamo jest opóźniony

Odwołany rejs – to jest największy koszmar podróżnych korzystających z przesiadek. Wizja opóźnionego samolotu możne napsuć nerwów także innym podróżnym. Sprawdź, co w przypadku, kiedy twój rejs będzie anulowany albo będzie bardzo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania rejsów nie są przecież częste. To raczej niezbyt częste przypadki, które są usprawiedliwione złą pogodą, manifestacjami na lotnisku a także usterkami mechanicznymi. Ale nie wpływa to na to, że w czasie wyświetlenia się komunikatu, podróżni mogą być niezwykle zaniepokojeni. Jednakże nie masz się czym martwić – nie zostajesz zdany na siebie. Przewoźnik bierze za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, nawet tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sotkamo, obowiązują się do znalezienia ci siedzenia następnym przelocie, jeśli w wyniku opóźnienia nie zdążysz na przesiadkę. Ponadto muszą zapewnić pasażerom jedzenie i napoje, a jeżeli czekanie na lot znacząco się wydłuża, także warunki do spania. Możesz znalezienia tego szybciej, przykładowo wyszukując hotele znajdujące się w niedużej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Jeżeli lot zostanie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić odszkodowania nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Przede wszystkim przewoźnik musi dać pieniądze na przebudowanie biletu i dla przykładu przewiezienia cię na inne lotnisko. Dodatkowo masz prawo także zażądać odszkodowania. Czas na wniesienie podania to 7 dni.

Odszkodowanie jest możliwa, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot ceny biletu. Wysokość odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Sotkamo. Nie dostaniesz go wyłącznie wtedy, kiedy opóźnienie jest związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli na przykład wydarzeniem losowym.