X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Split

już od 598 zł
16 gru 23 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Split

Bilety lotnicze Polska Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 maj (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Split
20 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
17 maj (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Split
24 maj (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
31 maj (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Split
28 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
03 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Split
28 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
31 maj (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Split
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Split

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Split

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i chcesz wziąć ze sobą ukochanego pupila? Sprawdź, czy Twój przewoźnik akceptuje obecność zwierzęcia na pokładzie. Przedstawiamy najważniejsze informacje dla właścicieli. Jak przygotować zwierzaka do podróży samolotem Nowy Dwor Mazowiecki -Split?

Jak przewozić zwierzaka w kabinie pasażerskiej

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy drobiazgowo sprawdzić odpowiednie zapisy w regulaminach. Zazwyczaj tani operatorzy lotniczy wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Zdarza się też, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla pupila. Zarezerwowałeś lot Nowy Dwor Mazowiecki - Split, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie trzeba kupować oddzielnego biletu. Bardzo ważne jest z kolei zakupienie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie przetrwa podróż. Pojemnik musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, przekręcić.

Bezpieczna podróż ze zwierzakiem

Jeżeli planujesz przewieźć kota na pokładzie samolotu, nie zapomnij o formalnościach. Najbardziej istotne są dokumenty - przede wszystkim paszport poświadczający posiadanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Czworonóg musi także mieć wszczepiony czip - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Planujesz lot Nowy Dwor Mazowiecki -Split? Ważna informacja - trakcie podróży kontener ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do kontenera - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie spokojniejszy.