X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin St Anton

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki St Anton

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki St Anton

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin St Anton

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin St Anton

niemowlę w podróży Nowy Dwor Mazowiecki - St Anton - poradnik dla rodziców

Przed Tobą wycieczkę samolotem z dzieckiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy niewielką wykaz zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Nowy Dwor Mazowiecki - St Anton.

Wiek malucha a cena biletu do Nowy Dwor Mazowiecki - St Anton

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć kupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Obowiązkowe dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twoje niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę w pojedynkę musisz posiadać dokument zezwalający na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie niespokrewniony opiekun podczas lotu musi bezwzględnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie dziecka z Nowy Dwor Mazowiecki do St Anton

Dzieci poniżej dwóch lat, często latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie tuż obok jestniezajęte fotel możesz przypiąć malucha pasami do siedziska lub opłać dziecku krzesło. Masz wtedy możliwość przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Rzeczy dla dziecka

Czy maluch może posiadać bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego