X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin St Gallen

już od 125 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin St Gallen

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin St Gallen

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Każdy wyjazd zagraniczny to bardzo duże przedsięwzięcie jeśli chodzi o organizację. By zmniejszyć związany z tym stres i uchronić się przed ogromnymi pieniędzmi, naprawdę należy kupić ubezpieczenie turystyczne. Dowiedz się, kiedy może się przydać i w jaki sposób możesz je wykorzystać.

Ubezpieczenie przydatne w czasie podróży

Polisa ubezpieczeniowa przyda się w w wielu sytuacjach, zarówno w trakcie wypoczynku, jak i w drodze. W niektórych momentach przydaje się przed odlotem, nie tylko jeżeli chodzi o ochronę bagażu, lecz także w różnych innych sytuacjach. Polisa ubezpieczeniowa ochroni cię, jeśli coś ci się przydarzy lub zdarzy się jakaś nieprzyjemna sytuacja. Co więcej, należy ci się odszkodowanie, jeżeli samolot opóźni się i w związku z tym będzie trzeba przykładowo szukać hotelu przy lotnisku.

Korzystne może być też ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Nowy Dwor Mazowiecki - St Gallen zazwyczaj dużo wcześniej wykupujesz przelot, z tego powodu czasami zdarza się, że w czasie oczekiwania na wakacje okaże się coś nieprzewidzianego. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci ci rekompensatę za bilet, kiedy naprawdę nie będziesz mógł wybrać się w drogę.

Jak działa ubezpieczenie bagażu

By czuć się lepiej, powinieneś mieć również ubezpieczenie bagażu. Co prawda jeśli zostanie uszkodzony lub zniknie, dostaniesz odszkodowanie od tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - St Gallen lub tradycyjnych linii lotniczych. Poza tym następne świadczenie zawsze się przyda, a ubezpieczenie umożliwi ci pokryć wszelkie kolejne koszty.

W wypadku zagubienia lub kradzieży bagażu dostaniesz pieniądze nie tylko za utracone rzeczy, lecz także za kwoty, które należało ponieść, by poradzić sobie na wakacjach bez straconych rzeczy (nowe stroje czy preparaty do pielęgnacji. Dlatego nie musisz się już obawiać i udasz się z tanimi lotami Nowy Dwor Mazowiecki - St Gallen gdzie chcesz.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, jakie linie lotnicze latają na trasie Nowy Dwor Mazowiecki - St Gallen