X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Sztokholm

już od 80 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Sztokholm

Bilety lotnicze Polska Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
17 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
14 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
06 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Sztokholm

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Sztokholm

Zamierzasz przewieźć w samolocie sprzęt sportowy lub inne większe rzeczy? Skontaktuj się z przewoźnikiem, by dowiedzieć się, jak to zrobić w czasie lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Sztokholm

Planujesz wytęskniony odpoczynek daleko od miejsca zamieszkania, rozmyślasz o atrakcjach, jakie oczekują na ciebie na miejscu i przygotowujesz bagaż, który chcesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. Nagle uświadamiasz sobie, że przyjemnie będzie wziąć ze sobą również własny sprzęt sportowy, żeby nie musieć wypożyczać go na miejscu. Możesz to zrobić, jednak nim pojedziesz na lotnisko z rowerem lub nartami, sprawdź, jak do transportu takiego wyposażenia podchodzi linia obsługująca twoje tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sztokholm.

Opłata opłacie nierówna

Wielu przewoźników umożliwia transportowanie sprzętu sportowego w bagażowym luku. Bez względu na to, czy wybierzemy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sztokholm, czy wybieramy usługi tradycyjnych przewoźników, zainteresujmy się tą sprawą odpowiednio wcześnie, najlepiej już na etapie planowania podróży, by móc się właściwie przygotować. Różne są opłaty za przewożenie wyposażenia sportowego. Część linii lotniczych wlicza przewóz podobnych przedmiotów w cenę bagażu rejestrowanego, inni posiadają odrębną taryfę na tego typu rzeczy.

Nie można odkładać tego na ostatnią chwilę

Jeśli o rejsie Nowy Dwor Mazowiecki - Sztokholm wiemy z wyprzedzeniem, załatwmy od razu sprawę transportu wyposażenia sportowego i zakupmy tę dodatkową usługę w internecie, aby nie przepłacać. Powinniśmy też dobrze dobrać przewoźnika oferującego tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sztokholm, ponieważ nie wszystkie linie lotnicze zgadzają się na transport na przykład deski windsurfingowej. Dokładne informacje związane z transportem podobnego wyposażenia uzyskamy w witrynach internetowych poszczególnych linii. Jeżeli zaś skorzystamy ze strony FRU.pl, nie tylko znajdziemy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Sztokholm i kupimy bilety w atrakcyjnych cenach, lecz również mamy możliwość wykupić ubezpieczenie turystyczne, które okazuje się istotne między innymi z powodu tego rodzaju bagażu.

Nie zapomnij przed lotem Nowy Dwor Mazowiecki - Sztokholm odpowiednio zabezpieczyć

Wykupienie usługi przewiezienia sprzętu sportowego to jedno, ale zanim nadamy bagaż, musimy go właściwie przygotować! To ważne, zarówno dla wypełnienia warunków przewoźnika, jak i dla ergonomii i bezpieczeństwa transportu roweru, nart albo torby golfowej. Przykładowo: zamierzając przetransportować samolotem wyposażenie do nurkowania, musimy opróżnić z powietrza butlę, jak też wszystkie zaworki i przełączniki ustawić na pozycji „wyłączone” oraz wymontować wszystkie źródła zasilania. Jeżeli w rowerze czy innym wyposażeniu są umieszczone elementy narażone na stłuczenie, wykorzystajmy dodatkowe powłoki gąbki albo folii bąbelkowej, by je chronić. Wtedy podróż upłynie nam bez nerwów, a cenny sprzęt doleci na miejscu w nienaruszonym stanie.