X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Thisted

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki Thisted

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki Thisted

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Thisted

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Thisted

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Nowy Dwor Mazowiecki - Thisted - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy do niego wkładać? Czy trzeba ponosić za niego dodatkową opłatę? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Odprawa check-in czy nadanie w punkcie zrzutu?

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy go odprawić. Można to zrobić na dwa sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie biletowo-bagażowej lub samodzielne nadanie. Skorzystałeś z pierwszego rozwiązania? Nie spóźnij się - na lotnisko przyjedź ok. 2 godziny przed odlotem Nowy Dwor Mazowiecki - Thisted. Po przekazaniu bagaży odpowiedzialność za ich opóźnienie leży w rękach linii lotniczych - w razie problemów pasażer może nawet żądać odszkodowania.

Jak spakować bagaż rejestrowany

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne restrykcje. Przede wszystkim do bagażu rejestrowanego nie można pakować niebezpiecznych substancji - środków łatwopalnych, substancji toksycznych, broni lub jej imitacji, pistoletów gazowych.

Koszty związane z nadbagażem?

Wszystko uzależnione jest od przewoźnika - osoby podróżujące liniami typu low cost przeważnie muszą za niego dopłacać. Kupiłeś bilety na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Thisted i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużą walizkę? Pamiętaj, że obowiązują ograniczenia wagowe, których przekroczenie skutkuje opłatą za nadbagaż. W przypadku regularnych operatorów lotniczych zazwyczaj koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Warto jednak wcześniej zweryfikować regulamin przewoźnika, żeby uniknąć niespodzianek.