X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Winterthur

już od 361 zł
20 lip 27 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
17 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
22 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
18 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
18 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Winterthur

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Winterthur

Niepełnosprawny w czasie rejsu Nowy Dwor Mazowiecki - Winterthur – co trzeba wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni pasażerowie decydują się na samolot w charakterze środka i rezerwują tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Winterthur, również osoby niepełnosprawne korzystają z wygód, jakie gwarantuje podróż lotnicza. Dobrze jest wiedzieć, jakie przywileje posiada niepełnosprawny korzystający z usług przewoźników lotniczych i o czym musi pamiętać przed rejsem.

Planujemy rejs Nowy Dwor Mazowiecki - Winterthur tak, aby zagwarantować wygody i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy decydujemy się na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Winterthur, czy połączenia tradycyjnych przewoźników, z pewnością możemy liczyć na udogodnienia stworzone dla osób niepełnosprawnych. Jeżeli osoba niepełnosprawna podróżuje samotnie, może mieć zapewnioną fachową opiekę na lotnisku, jak też w trakcie rejsu, jednakże fakt ten należy zgłosić jak najszybciej, najlepiej już w chwili rezerwowania biletu na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Winterthur. Zanim dokona się rezerwacji dobrze jest zapoznać się z zakresem usług, gdyż personel nie posiada uprawnień do wszystkich czynności. Z myślą o komforcie podróżnego, trzeba wybierać dogodne rejsy, chociażby takie, co nie trwają za długo. Na stronie FRU.pl bez trudu sprawdzimy, ile czasu zajmują wybrane loty .

Specjalne fotele na pokładzie

Już w momencie rezerwacji biletu na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Winterthur trzeba powiadomić przewoźnika o specjalnych wymaganiach podróżnego, gdyż dzięki temu będzie on miał zapewnioną właściwą obsługę. Na pokładzie samolotu znajdują się wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek przewoźnicy dysponują specjalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też zabierają na pokład sprzęt, który należy do podróżnego. Z powodu ograniczonego miejsca oraz wyposażenia natychmiastowe poinformowanie linii lotniczych o podróży osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Przeważnie osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce u jego boku.

Pies przewodnik i sprzęt medyczny na pokładzie

Podróż samolotem może się osobom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednak linie lotnicze na pewno zrobią wszystko, aby okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeżeli pasażer rezerwujący tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Winterthur korzysta z opieki psa przewodnika, zwierzę towarzyszy swojemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w transporterze bądź luku bagażowym. Nie trzeba też stresować się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie są częścią bagażu podręcznego i nie zmniejszają jego limitów.