X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Wrocław

już od 78 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Wrocław

Bilety lotnicze Polska Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
29 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
19 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
07 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
09 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
03 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Wrocław

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Wrocław

Zasady działania wypożyczalni samochodowych

Często wybieramy się na wakacje samolotem, gdyż tanie loty z Nowy Dwor Mazowiecki do Wrocław to niezwykle wygodny środek transportu, a na miejscu decydujemy się na wynajem samochodu osobowego. Warto znać zasady wypożyczania samochodów – omawiamy je krótko poniżej.

Rezerwuj tanie loty z Nowy Dwor Mazowiecki do Wrocław, a potem wypożycz auto

Dokument tożsamości, prawo jazdy, karta kredytowa i ukończone 21 lat – tyle potrzebujesz, aby wypożyczyć auto za granicą. Cena w dużym stopniu zależy od klasy pojazdu, a także czasu, na jaki potrzebujemy auta. Ważna jest też lokalizacja – możemy wypożyczyć samochód na lotnisku lub w mieście. Warto jednak wiedzieć, że podczas procesu rezerwacji można wpaść w różne pułapki.

Na co trzeba uważać?

Może okazać się, że upolowaliśmy tanie loty z Nowy Dwor Mazowiecki do Wrocław, ale wypożyczenie auta kosztować nas będzie więcej, niż zakładaliśmy. Warto pamiętać, że ważne jest miejsce, gdzie decydujemy się na auto. Niektóre wypożyczalnie pobierają opłatę za wypożyczenie samochodu na lotnisku. Ważna jest też godzina, o której odbieramy pojazd – obowiązuje tu podobna zasada jak w hotelu, czyli naliczana jest stawka za każdą rozpoczętą dobę. Zwykle o tym zapominamy lub nie wiemy.

Ważny jest także wiek kierowcy – młodzi często muszą dokonać dodatkowej opłaty albo w ogóle nie otrzymają zgody na wypożyczenie auta. Kluczową kwestią jest także polityka paliwowa. W jednych wypożyczalniach należy zwrócić samochód z taką samą ilością paliwa, w innych wymagany jest pełny bak. W przeciwnym razie czeka nas dopłata. Pozostaje jeszcze ubezpieczenie samochodu – OC oraz AC zwykle są już w cenie wynajmu, ale czasami od kierowcy wymaga się wkładu własnego. Oznacza to, że do wpłaconej przez nas kwoty będziemy odpowiedzialni za uszkodzenie lub też kradzież pojazdu, a powyżej niej –ubezpieczyciel.