X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Zakintos

już od 705 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zakintos

Bilety lotnicze Polska Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 mar (pią)
Aegean Air
Zakintos
23 mar (pon)
Aegean Air
Warszawa
02 kwi (czw)
Aegean Air
Zakintos
05 kwi (nie)
Aegean Air
Warszawa
06 kwi (pon)
Aegean Air
Zakintos
12 kwi (nie)
Aegean Air
Warszawa
02 wrz (śro)
Aegean Air
Zakintos
14 wrz (pon)
Aegean Air
Kraków
04 lip (sob)
Lufthansa
Zakintos
18 lip (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Zakintos

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Zakintos

W czasie lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos będziemy posiadać określone prawa oraz obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że podczas lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos tak jak i w różnych sytuacjach, posiadamy określone prawa, ale i obowiązki. Trzeba je poznać, jeszcze zanim wejdziemy na pokład samolotu, tak abyśmy potrafili z nich skorzystać, ponieważ wówczas będziemy uzyskamy gwarancję, że nasz lot przeminie nam rzeczywiście spokojnie.

Poznajmy się z zasadami linii lotniczych

Musimy wiedzieć, że każda z linii lotniczych ma swój regulamin, z którym musimy się zapoznać. Jeżeli nie będziemy się do niego stosować oraz będziemy ignorować zalecenia załogi, to możemy być usunięci, albo nie będziemy wprowadzeni na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos. Co więcej, nie będzie nam wtenczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeśli lot Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos jest opóźniony?

Jeżeli nasz lot Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos jest opóźniony, lub przesunięty na kolejny dzień, to przewoźnik ma za zadanie zapewnienia nam pożywienia, a także hotelu w przypadku długiego oczekiwania. Przy samolocie odwołanym, powinien nam wyszukać inne dogodne połączenie i opłacić koszty jego rezerwacji. Te zasady obowiązują również wtedy, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos, chyba że w kodeksie który otrzymaliśmy do podpisania, przewoźnik zaznaczy coś innego.

Zgubiono naszą walizkę w czasie lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos?

Jeśli został zgubiony nasz bagaż podczas lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos to również będzie należała nam się rekompensata. Nie jest tu istotne, że zapłaciliśmy za lot tak niską wartość . To do linii lotniczych będzie należało odpowiednie zajęcie się naszym bagażem w czasie lotu oraz to oni za niego będą odpowiadać. Choć warto zakupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, bo wtedy nawet wykupując tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos, mamy gwarancję, że ta kwestia będzie załatwiona stosunkowo szybko.

Podczas lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos posiadamy również obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie będzie istotne czy lecimy długą trasą czy być może zarezerwowaliśmy tą trwającą najkrócej . W czasie każdego lotu mamy nie tylko prawa, ale także obowiązki. Zalicza się do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę oraz posiadanie potrzebnych pism. Dokładne słuchanie obsługi oraz stosowanie się do jej zaleceń. Jak również zastosowanie się do zasad, jakie prezentują tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos w odniesieniu do rzeczy przewożonych w naszej walizce.

Jeśli chcemy, aby taki przelot Nowy Dwor Mazowiecki - Zakynthos minął rzeczywiście przyjemnie. To przez cały czas musimy pamiętać o tym, że posiadamy swe prawa i muszą być one pilnowane. Ale będziemy mieli także swoje obowiązki i powinniśmy je wypełnić z odpowiednim oddaniem.