X
Ładowanie...

Tanie loty wylot z: Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 kwi 07 maj Data wylotu

Loty wylot z: Warszawa

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje wylot z: Warszawa

Przewodnik po lotach Warszawa

Tanie loty z Warszawy - Kilka słów o tanich lotach

Z Warszawy dolecisz w więcej miejsc niż z pozostałych lotnisk w Polsce. Rozbudowana siatka połączeń pozwala na dotarcie do ponad setki miast w Europie i na całym świecie. Największym i najbardziej znanym lotniskiem jest lotnisko Chopina na Okęciu, ale tanie loty z Warszawy kursują także z lotniska w Modlinie, które stanowi bazę Ryanaira. Przy tak bogatej ofercie połączeń nie tak trudno o okazyjne ceny biletów.

Tanie loty z Warszawy - Okęcia

Lotnisko na Okęciu jest największym portem lotniczym w Polsce i stanowi bazę dla linii lotniczych LOT. Działa od 1934 roku, ale imię swojego patrona, Fryderyka Chopina, przyjęło dopiero na początku XXI wieku. Tanie loty z Warszawy-Okęcia pozwalają dotrzeć do wielu miejsc takich jak: Nowy Jork, Chicago, Tokio, Seul, Pekin, Singapur, Bali, Madagaskar czy Zanzibar. Jest też całe mnóstwo bliżej położonych miejsc, do których możesz dolecieć z lotniska Chopina.

Tanie loty z Warszawy w przypadku Okęcia są oferowane głównie przez tanie linie lotnicze Wizz Air, ale trzeba wspomnieć też o takich przewoźnikach jak LOT, Norwegian, Alitalia, Air Baltick czy Finnair. Z lotniska korzystają także takie linie jak Emirates czy Air China. Nie sposób wymienić wszystkich, ale lotnisko Chopina z pewnością jest najbardziej popularnym lotniskiem w Polsce i w 2017 roku obsłużyło ponad 15 mln pasażerów.

Tanie loty z Warszawy - Modlina

Modlin to lotnisko, którego powstanie zmieniło ceny połączeń lotniczych w Polsce. Stanowi konkurencję dla Okęcia i niskimi opłatami lotniskowymi przyciąga low-costowych przewoźników. Na chwilę obecną tanie loty z Warszawy-Modlina oferuje Ryanair, największy konkurent Wizz Aira. Siatka połączeń jest znacznie skromniejsza, ale za to Ryanair stawia na najpopularniejsze i niedrogie kierunki, zwłaszcza wakacyjne i na wypady weekendowe. Tanie loty z Warszawy pozwalają dotrzeć do Skandynawii, Wielkiej Brytanii, na Wybrzeże Morza Śródziemnego oraz do wielu innych atrakcyjnych turystycznie miejsc w Europie. Chociaż samo lotnisko działa dopiero od 2012 roku i korzysta z niego przede wszystkim jeden przewoźnik, to w 2017 roku obsłużyło prawie 3 mln pasażerów.

Tanie loty z Warszawy - na FRU.PL to promocje lotnicze wszystkich linii w jednym miejscu

Tanie loty na FRU.PL znajdziesz w kilka minut, dzięki niezawodnemu mechanizmowi przeszukiwania połączeń ponad 500 linii lotniczych. Szeroka oferta różnych przewoźników w jednym miejscu pozwala wskazać – w pierwszej kolejności – najatrakcyjniejsze cenowo loty z wybranego lotniska. Na FRU.PL masz wybór i sam decydujesz, która oferta: tanich, czy regularnych linii lotniczych jest dla Ciebie najdogodniejsza. Sprawdzasz jedynie dostępne promocje lotnicze, porównujesz oferty i rezerwujesz, wszystko w jednym miejscu na FRU.PL.

Tanie loty z Warszawy - Jak zarezerwować bilet lotniczy na FRU.PL?

Bilet lotniczy na FRU.PL można zarezerwować bezpłatnie zarówno online za pośrednictwem strony www.fru.pl, jak i offline, kontaktując się telefonicznie z naszym Centrum Rezerwacji. Rezerwacji lotu można dokonać także osobiście w siedzibie naszego biura. Czas wykupienia rezerwacji jest zależny od linii lotniczej i wybranej taryfy. Termin płatności może się wahać od 24 h do nawet 72h. Dokonując rezerwacji na FRU.PL nie ryzykujesz, że przegapisz okazję na tanie loty, ale zyskujesz czas na zaplanowanie całego wyjazdu. W przypadku niewykupienia złożonej rezerwacji klient nie ponosi żadnych konsekwencji finansowych.

Tanie loty z Warszawy - Co warto wiedzieć, rezerwując bilety tanich linii na FRU.PL?

Tanie linie m.in.: Ryanair, czy Wizzair można zarezerwować na FRU.PL bez użycia karty kredytowej. Serwis umożliwia dokonanie płatności za pomocą przelewu lub poprzez płatność gotówką. Tanie linie na FRU.PL to największy wybór tanich przewoźników z Europy i świata. W ofercie FRU.PL znajdziecie połączenia lotnicze realizowane przez irlandzkie linie Ryanair, węgierskiego przewoźnika Wizzair, jak i wielu innych. Rezerwując loty w tanich liniach należy pamiętać, że ceny biletów są bardzo atrakcyjne, ale także zmieniają się bardzo szybko. Wykupienia biletu należy dokonać w możliwe najkrótszym czasie po złożeniu rezerwacji. Podróż tanimi liniami w większości przypadków odbywa się także z lotnisk, które znajdują się na obrzeżach miast lub nawet w miejscowościach oddalonych o kilka kilometrów, np. Lotnisko Warszawa Modlin znajduje się w odległości ok. 39km od Warszawy, Port Lotniczy Beauvais-Tillé położony jest 84km od centrum Paryża. Rezerwując bilety WizzAir, czy też Ryanair należy wziąć pod uwagę także restrykcje dotyczące bagażu. Większość tanich linii w cenie biletu uwzględnia jedynie bagaż podręczny, którego wymiary są ściśle określone. Bagaż rejestrowany, który będzie przewożony w luku jest dodatkowo płatny.