X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Aberdeen

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Aberdeen

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Aberdeen

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Aberdeen

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Aberdeen

Dlaczego warto wybrać loty z Warszawy do Aberdeen z WizzAir

Warszawa - Aberdeen WizzAir

Linia lotnicza WizzAir oferuje loty z Warszawy do Aberdeen w przystępnych cenach. Położone na północy Szkocji miasto jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia zwiedzania tego pięknego regionu. Warto wybrać bilety WizzAir ponieważ za rozsądną cenę zyskujemy wygodną podróż.

Połączenia WizzAir

Loty z Warszawy do Aberdeen są co kilka dni. Wylatujemy z warszawskiego lotniska Chopina, lądujemy zaś na lotnisku Aberdeen. W WizzAir bezpłatna jest tylko jedna mała sztuka bagażu podręcznego. Bagaż rejestrowany jest płatny. Kiedy kupujemy bilety WizzAir warto pomyśleć by przy okazji opłacić bagaż rejestrowany (jeżeli nam jest potrzebny), ponieważ wtedy opłata jest najniższa.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Aberdeen lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na lotnisko Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina leży kilkanaście kilometrów od centrum stolicy, z którym jest bardzo dobrze skomunikowane. Na lotnisko dojeżdża 5 autobusów z centrum oraz pociąg. Można wynająć również taksówkę, choć jest to droższe rozwiązanie.

Dojazd na lotnisko w Aberdeen

Lotnisko Aberdeen leży w odległość 9 km od centrum miasta. Jest trzecim pod względem wielkości lotniskiem w Szkocji. Niedaleko znajduje się stacja kolejowa, pociągi do Aberdeen krsują średnio co godzinę. Jest również kilka linii autobusowych. Podróż do Aberdeen trwa ok 10 min. Rozkłady jazdy i bilety są dostępne online. Jak zwykle istnieje możliwość wypożyczenia samochodu lub wynajęcia taksówki.

Atrakcje turystyczne Aberdeen

Jedną z większych atrakcji turystycznych Aberdeen jest średniowieczny zamek Balmoral, który jest ulubioną letnią rezydencją brytyjskiej rodziny królewskiej. Jako że większość zabytkowych budynków powstała z granitu, Aberdeen jest nazywane granitowym miastem. Na uwagę zasługuje również wczesnogotycki kościół St. Machar oraz piękne Zimowe ogrody. Będąc w Aberdeen warto również zajrzeć na plażę. Loty z Warszawy do Aberdeen to świetna okazja by zwiedzić nie tylko Aberdeen ale również rejony północnej Szkocji, które charakteryzuje malownicza przyroda i surowy północny klimat. Czy trzeba więcej by kupić bilety WizzAir?