X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Alexandroupolis

już od 1372 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Alexandroupolis

Bilety lotnicze Warszawa Alexandroupolis

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lip (śro)
Swiss
Alexandroupolis
06 lip (pon)
Swiss
Warszawa
01 lip (śro)
Swiss
Alexandroupolis
07 lip (wto)
Swiss
Warszawa
29 maj (pią)
Lufthansa
Alexandroupolis
14 cze (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Alexandroupolis

Przewodnik po lotach Warszawa Alexandroupolis

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna chroni przed niespodziewanymi wypadkami, które mogą wystąpić podczas wyjazdu zagranicznego. Nie możesz już doczekać się lotu Warszawa - Alexandroupolis i zastanawiasz się, czy warto zainteresować się dodatkową ochroną? Co wchodzi w zakres polisy turystycznej? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Jakie elementy powinno zawierać ubezpieczenie

Dostępne na rynku ubezpieczenia podróżne pozwalają cieszyć się wyjazdami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak hospitalizacja, wypadek komunikacyjny, kradzież bagażu czy opóźnienie lotu Warszawa - Alexandroupolis. Najlepsze polisy gwarantują możliwość skorzystania z opieki medycznej, jak również pokrywają koszty leczenia stomatologicznego, zakupu środków opatrunkowych, transportu medycznego oraz zapewniają rekompensatę za wystąpienie poważnego problemu zdrowotnego. Twój wyjazd jest związany ze sportem? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

Na co warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie

Planujesz podróż Warszawa - Alexandroupolis? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - to bardzo przydaje się w razie jego zniszczenia. Dobrą opcją jest również ochrona elektroniki - lustrzanki, komputera czy telefonu. Standardowe polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek powikłań schorzeń ogólnoustrojowych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to zainteresuj się dodatkowymi składnikami ubezpieczenia. Jak wybierać polisę ubezpieczeniową, żeby być w pełni zadowolonym? Przede wszystkim warto sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie wypadku zobowiązuje się uiścić firma ubezpieczeniowa. Konieczne jest również skrupulatne sprawdzenie umowy.