X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Warszawa Amsterdam

już od 494 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Warszawa Amsterdam

Bilety lotnicze KLM Warszawa Amsterdam

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 lut (wto)
KLM
Lot bezpośredni
Amsterdam
15 lut (pią)
KLM
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lut (wto)
KLM
Lot bezpośredni
Amsterdam
16 lut (sob)
KLM
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lut (wto)
KLM
Lot bezpośredni
Amsterdam
19 lut (wto)
KLM
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lut (śro)
KLM
Lot bezpośredni
Amsterdam
12 lut (wto)
KLM
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lut (śro)
KLM
Lot bezpośredni
Amsterdam
15 lut (pią)
KLM
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Warszawa Amsterdam

Przewodnik po lotach KLM Warszawa Amsterdam

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na lot Warszawa - Amsterdam linią KLM

Nie jest istotne, czy ktoś leci pierwszy czy kolejny raz. Wielu ma taki sam problem: zabrać jedynie bagaż podręczny, czy może jeszcze bagaż rejestrowany? Trzeba się namyślić nad tą kwestią, przemyśleć czy faktycznie trzeba wziąć tak dużo rzeczy. Jeden i drugi typ bagażu posiada zalety i wady, jednak powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż lecący w luku bagażowym w przypadku tanich low costów będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Bagaż rejestrowany polecamy wziąć, gdy lecimy na dłużej albo z dziećmi. Trzeba też pamiętać, by lot z uwzględnionym bagażem rejestrowanym albo dokupić go opcjonalnie już podczas rezerwacji. Czasami po wydaniu biletu niektórzy przewoźnicy naliczają wyższe opłaty bagażowe.

Co jest istotne podczas lotu Warszawa - Amsterdam linią KLM?

Przede wszystkim powinniśmy pomyśleć, czy bagaż rejestrowany jest nam faktycznie potrzebny. Jeżeli wybieramy się w krótką podróż, to może się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dłuższy wyjazd, jadąc z rodziną, lub planując przewieźć przedmioty, których nie można zabrać na pokład, będziemy musieli wykupić bagaż rejestrowany lub bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Warszawa - Amsterdam linią KLM mają szansę być naprawdę niedrogie, jednak warto się zorientować, ile bagażu potrzebujemy oraz czy linie narzucają dodatkowe opłaty.

Bagaż w różnych liniach lotniczych

Wybierając się na urlop powinniśmy poszukać najbardziej najlepszej propozycji pod względem ceny i wygody. Przez to trzeba spojrzeć na spis linii na konkretnej trasie:

W poszczególnych liniach lotniczych wielkość oraz waga bagażu rejestrowanego nie są takie same. Dlatego podczas szukania lotu Warszawa - Amsterdam linią KLM zwróć na to uwagę. Jeżeli nie potrzebujesz zbyt dużo bagażu, podróżuj po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wcale nie jest taki mały.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o bagażu w lotach Warszawa - Amsterdam linią KLM?

Przygotowując bagaż rejestrowany, powinniśmy wiedzieć, że nie jest to właściwe miejsce do przewożenia ważnych rzeczy, jak: dokumenty, gotówka albo laptop. Niestety, ten bagaż może się zepsuć podczas przelotu, albo nawet zgubić, dlatego warto go ubezpieczyć. Trzeba tu pamiętać, że rezerwując tanie loty Warszawa - Amsterdam linią KLM i planując zabrać ze sobą dodatkowy bagaż, najlepiej zrobimy jeżeli opłacimy go już przy kupowaniu biletu.

Warto wybierać loty, na których mamy zagwarantowaną najkrótszą trasę pozbawioną przesiadek, gdyż wtedy będzie mniejsza szansa, że bagaż się zgubi. Jednak także zaletą posiadania tego bagażu będzie to, że mamy szansę zabrać więcej rzeczy, oraz mamy puste ręce w czasie przesiadki, co także sprzyja większemu komfortowi w czasie lotu.