X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy do Ankary

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Ankara

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Ankara

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Ankara

Przewodnik po lotach Warszawa Ankara

Tanie loty Warszawa Ankara

Tanie loty Warszawa Ankara - lataj z FRU.PL

Przelot zawsze z FRU.PL! Odszukaj tanie loty Warszawa Ankara i zrób rezerwację na tanie bilety lotnicze. Zobacz tanich przewoźników oraz sprawdź możliwości wyszukiwarki tanich lotów z Warszawy do Ankary, z rozkładem na pełny tydzień.

Tanie loty Warszawa Ankara - jak dokonać rezerwacji

Jaki jest sposób na to, aby dokonać rezerwacji na tanie loty Warszawa Ankara? Żaden problem - zrobisz to w kilku prostych krokach:   

W wyszukiwarce u góry kliknij i wpisz Warszawa, jako miasto z którego chciałbyś wylecieć do Ankary:    
W kalendarzach wybierz terminy Twojego taniego lotu Warszawa Ankara.   
Wskaż liczbę pasażerów z Warszawy do Ankary.   
Kliknij SZUKAJ!

Gdy ważne są dla Was najdogodniejsze możliwości taniego lotu Warszawa Ankara, warto rezerwować z FRU.PL. Z Warszawy do Ankary podróż potrwa co najmniej 6 godzin. Najlepsze tanie loty Warszawa Ankara, możesz kupić już za 902 zł

Ankara, Anitkabir (mauzoleum Ataturka)

Tanie loty Warszawa Ankara - poradnik zakupowy

Gdy zastanawiasz się, by zakupić tanie bilety Warszawa Ankara, należy rozważyć obniżenie cen. Nie jest sekretem, że na kilka dni przed datą wylotu przewoźnicy podwyższają ceny. Rozpocznij polowanie tanich lotów w korzystnych cenach lub specjalnych okazji już na długo przed wylotem - wskazane jest min. 2-miesięczne wyprzedzenie. Ważne: zadbaj o ubezpieczenie turystyczne. Daruj sobie zbędnych wypadków za tylko kilka złotych dziennie. Zazwyczaj warto ponadto wybrać podróż wraz z wykupem hotelu. Korzystając z FRU.PL, wyszukasz hotele w kraju: Turcja nawet o 70% tańsze! Centrum Rezerwacji FRU.PL, zaprasza pod 22 201 11 99 zadzwoń - doradzimy w podróży!

Tanie loty Warszawa Ankara - linie lotnicze

Na trasie Warszawa – Ankara kursuje kilku przewoźników:

Tanie loty Lufthansa Warszawa Ankara
Tanie loty LOT Warszawa Ankara
Tanie loty Ukraine Intl Airlines Warszawa Ankara
Tanie loty Turkish Airlines Warszawa Ankara
Tanie loty SAS Warszawa Ankara
Tanie loty KLM Warszawa Ankara

 

Do Ankary dolecisz też z innych miejsc w Polsce:

Tanie loty Kraków Ankara
Tanie loty Poznań Ankara

 

Tanie loty Warszawa Ankara - lotniska

Jednym z ważnych lotnisk Turcji jest lotnisko Ankara - Esenboga

Dojazd z lotniska Ankara Esenboga

Autobusy- lotnisko obsługuje linia autobusowa 442. Można także korzystać z autobusów dzielonych.
Taksówki- są dostępne 24 godziny na dobę od poniedziałku do niedzieli.

Tanie loty Warszawa Ankara - przewodnik po atrakcjach

Historia Ankara Kalesi sięga II w. p.n.e.

Ankara to wyjątkowe miejsce, którego historia sięga najdawniejszych czasów. Już w epoce brązu istniało tu miasto, a w starożytności boję o Ankarę toczyli między innymi Aleksander Wielki czy cesarz rzymski Aurelian. Z czasów antyku i średniowiecza pozostało wiele bezcennych stanowisk archeologicznych. Wśród licznych atrakcji Ankary warto wymienić Muzeum Cywilizacji Anatolijskich, które jest jednym z najpopularniejszych muzeów regionu. Obowiązkową pozycją na trasie zwiedzania powinien być także Meczet Kocatepe, największy w stolicy. Monumentalne wrażenie robi także Ankara Kalesi, twierdza istniejąca prawdopodobnie od II w. p.n.e. W jej pobliżu znajduje się Ulus, jedna z najbardziej malowniczych części miasta i w której można dostać tradycyjne tureckie rękodzieło. Tutaj też znajduje się świątynia Augustusa i Romy z czasów rzymskich. Z nowszych miejsc, warto zobaczyć Anitkabir, mauzoleum Ataturka, który - jakkolwiek by nie oceniach jego rządów - zmienił zupełnie oblicze Turcji.

Tanie loty Warszawa Ankara - kiedy lecieć?

Szczyt sezonu turystycznego przypada na miesiące letnie - między czerwcem a wrześniem. Lato jest w Ankarze gorące i wilgotne, natomiast temperatury wiosną i jesienią są zazwyczaj łagodne. W grudniu i styczniu zdarzają się niewielkie opady deszczu.

Tanie loty Warszawa Ankara - wiza

Rezerwując loty Warszawa-Ankara, pamiętaj, że musisz jeszcze wyrobić wizę turecką. Możesz to zrobić przez internet na stronie www.evisa.gov.tr, w ambasadzie lub na lotnisku. Wiza elektroniczna kosztuje około 20 dolarów, a na przejściu granicznym 30 dolarów lub 25 euro. Ceny te warto sprawdzić w momencie rezerwowania lotu i tuż przed podróżą.

Tanie loty Warszawa Ankara - bezpieczeństwo

Turcja jest jednym z najbezpieczniejszych państw regionu, ale w związku ze zmienną sytuację polityczną Bliskiego Wschodu warto sprawdzać ostrzeżenia MSZ tuż przed podróżą. Ankara nie jest położona przy pograniczu, które jest bardziej narażone, więc podróżujący nie powinni odczuć skutków napiętej sytuacji w regionie.