X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Warszawa Ankara

już od 1105 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Warszawa Ankara

Bilety lotnicze Lufthansa Warszawa Ankara

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 lis (pią)
Lufthansa
Ankara
14 lis (czw)
Lufthansa
Warszawa
08 lis (pią)
Lufthansa
Ankara
15 lis (pią)
Lufthansa
Warszawa
08 lis (pią)
Lufthansa
Ankara
16 lis (sob)
Lufthansa
Warszawa
08 lis (pią)
Lufthansa
Ankara
17 lis (nie)
Lufthansa
Warszawa
08 lis (pią)
Lufthansa
Ankara
18 lis (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Warszawa Ankara

Przewodnik po lotach Lufthansa Warszawa Ankara

Co z ludźmi kalekimi w samolocie?

Warto zapamiętać, iż ludzie kalecy nie muszą calutki czas siedzieć w domu. Sporo przewoźników proponuje specjalnie przystosowane maszyny, na pokładzie których znajdują się miejsca przystosowane dla ludzi kalekich, jak również odpowiednio przystosowane toalety. Nawet tanie loty Warszawa - Ankara linią Lufthansa posiadają w swojej ofercie zaproszenie dla tych osób, to znaczy, że swobodnie mają szansę podziwiać świat.

Co trzeba wiedzieć na trasie Warszawa - Ankara linią Lufthansa

Jeżeli człowiek niepełnosprawny pragnie korzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Warszawa - Ankara linią Lufthansa, to powinien pamiętać, aby wypełnić właściwy formularz. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że taka osoba pragnie polecieć oraz będzie ona miała zajęte siedzenie. Czasami ilość takich przestrzeni w samolocie jest ograniczona, więc dobrze jest powiadomić o swojej obecności na trasie Warszawa - Ankara linią Lufthansa

.

Jak długo będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi i niesłyszący, mogą zabrać do środka samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych zaświadczeniach, lecz jest to realne. Jeśli także znajdzie się właściwy przelot to dana wyprawa będzie sympatycznie wspominana. Nie będzie problemów z braniem tego psa również wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Warszawa - Ankara linią Lufthansa

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy najtańszy lot, mamy pewność że pokład będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych, ale zastanawiamy się, czy zmieścimy się do niego z naszym wózkiem? Należy wiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy jedynie do wejścia, potem załoga samolotu Warszawa - Ankara linią Lufthansa dopomoże nam się przesiąść na węższy wózek, którym wjedziemy na pokład, a nasz zostanie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym przelocie, znowu muszą nam pomóc, żebyśmy przesiedli się na nasz wózek.

Trzeba sprawdzić których dokumentów należy dopełnić, żebyśmy mieli pewność, że dostaniemy się na przelot Warszawa - Ankara linią Lufthansa. Im więcej informacji o sobie przekażemy, tym dokładniej linie lotnicze będą mogły się przyszykować do zajmowania się nami i zagwarantowania tego co potrzebne. Ale im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie nim zajmować.