X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Warszawa Antalya

już od 713 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Antalya

Bilety lotnicze Warszawa Antalya

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 sie (śro)
Corendon
Lot bezpośredni
Antalya
11 wrz (śro)
Corendon
Lot bezpośredni
Warszawa
19 cze (śro)
Corendon
Lot bezpośredni
Antalya
22 cze (sob)
Corendon
Lot bezpośredni
Warszawa
19 cze (śro)
Corendon
Lot bezpośredni
Antalya
24 lip (śro)
Corendon
Lot bezpośredni
Warszawa
31 sie (sob)
Corendon
Lot bezpośredni
Antalya
11 wrz (śro)
Corendon
Lot bezpośredni
Warszawa
14 wrz (sob)
Corendon
Lot bezpośredni
Antalya
25 wrz (śro)
Corendon
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Warszawa Antalya

Przewodnik po lotach LOT Warszawa Antalya

Czy możemy wziąć medykamenty na przelot Warszawa - Antalya linią LOT Polish Airlines

Jeżeli mieliśmy wcześniej możliwość skorzystać z propozycji linii lotniczych Warszawa - Antalya linią LOT Polish Airlines, to bez wątpienia wiemy, jak należy spakować bagaż. Co jednak, jeśli teraz powinniśmy zabrać ze sobą leki? Mamy świadomość, jak to wygląda, które leki możemy ze sobą wziąć i czy mamy szansę je trzymać w walizce podręcznej? Musimy skontrolować tą kwestię, tak żebyśmy posiadali świadomość, że lot Warszawa - Antalya linią LOT Polish Airlines przeminie nam spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów.

Leki w bagażu podręcznym podczas podróży Warszawa - Antalya linią LOT Polish Airlines.

Głównie trzeba wiedzieć, że jeżeli kupiliśmy bilet na tanie loty Warszawa - Antalya linią LOT Polish Airlines, to tak samo jak przy lotach regularnych, medykamenty możemy mieć w walizce podręcznej. Co zrozumiałe, powinniśmy poinformować o ich posiadaniu w momencie kontroli osobistej, jak też powinniśmy je trzymać w osobnej torebce. Wówczas wszystko pójdzie szybciej, i możemy wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Zasada jest taka, że mieć możemy medykamenty ogólnodostępne, które będą dostępne dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych przepisanych, warto mieć pismo od lekarza, ponieważ ma możliwość się sprawdzić w celu potwierdzenia leków.

Jaki będzie limit na ich liczbę?

Jeżeli chodzi o leki w płynie, nie będzie limitu na ich ilość. To oznacza, że mamy szansę wziąć ze sobą syrop większy niż 100 ml. Ale, musimy brać wyłącznie taką liczbę leków, która jest nam rzeczywiście niezbędna w czasie wyjazdu. Tanie loty Warszawa - Antalya linią LOT Polish Airlines zezwalają również na zabranie ze sobą małych, spakowanych igieł, jeżeli jakiś lek jest aplikowany podskórnie, ale ich wnoszenie również powinniśmy od razu przedstawić w czasie sprawdzania. Nie mniej, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrócej trwający lot, to i tak mamy prawo mieć na pokładzie potrzebne środki wypisane na receptę, jak też krople do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeśli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeżeli przejrzymy warunki odnośnie do wiezienia leków, to będziemy wiedzieć, że możemy również mieć ze sobą sprzęt medyczny. Jednak warto zapytać przewoźnika

jak to wygląda z przewożeniem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo może się okazać, że muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że możemy zabrać ze sobą leki i potrzebne urządzenia medyczne, pozwoli nam wreszcie śmiało skorzystać z propozycji, jaką mają dla wszystkich podróżnych tanie loty Warszawa - Antalya linią LOT Polish Airlines.