X
Ładowanie...

Tanie loty Turkish Airlines Warszawa Antalya

już od 1315 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Turkish Airlines

Warszawa Antalya

Bilety lotnicze Turkish Airlines Warszawa Antalya

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 maj (czw)
Turkish Airlines
Antalya
21 maj (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
07 maj (czw)
Turkish Airlines
Antalya
22 maj (pią)
Turkish Airlines
Warszawa
08 maj (pią)
Turkish Airlines
Antalya
21 maj (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
08 maj (pią)
Turkish Airlines
Antalya
22 maj (pią)
Turkish Airlines
Warszawa
11 maj (pon)
Turkish Airlines
Antalya
21 maj (czw)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turkish Airlines Warszawa Antalya

Przewodnik po lotach Turkish Airlines Warszawa Antalya

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele połączeń, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz wyjazd z maluchami? Przedstawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno lot Warszawa - Antalya linią Turkish Airlines, jak i sam urlop przebiegną bez problemu.

Dlaczego warto odwiedzić lekarza

Kontrola lekarska jest niezbędna niezależnie od kraju destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto także zweryfikować stan zębów u specjalisty czy wykonać testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

EKUZ i dowód tożsamości

Jeśli planujecie podróż w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza UE - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w podróży. Dobre ubezpieczenie to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty pobytu w szpitalu, opóźnionego lotu, kradzieży rzeczy osobistych czy transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć online, co bardzo ułatwia cały proces.

Długi lot samolotem Warszawa - Antalya linią Turkish Airlines

Wielogodzinna trasa potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miły w dotyku kocyk. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wylotem.

Zawartość walizek

Przed Wami lot Warszawa - Antalya linią Turkish Airlines? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale czasem potrzebne są też materiały opatrunkowe, środek na komary, krople do oczu czy elektrolity.