X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Warszawa Antananarivo

już od 3948 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Warszawa Antananarivo

Bilety lotnicze Air France Warszawa Antananarivo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 lut (pon)
Air France
Antananarivo
05 mar (wto)
Air France
Warszawa
25 lut (pon)
Air France
Antananarivo
08 mar (pią)
Air France
Warszawa
01 mar (pią)
Air France
Antananarivo
05 mar (wto)
Air France
Warszawa
01 mar (pią)
Air France
Antananarivo
08 mar (pią)
Air France
Warszawa
01 mar (pią)
Air France
Antananarivo
09 mar (sob)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Warszawa Antananarivo

Przewodnik po lotach Air France Warszawa Antananarivo

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak szeroka, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą urlop z maluchami? Omawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno podróż Warszawa - Antananarivo linią Air France, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla dziecka.

Profilaktyka jest najważniejsza

Kontrola lekarska jest niezbędna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto również sprawdzić stan uzębienia u specjalisty czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Jakie dokumenty będą potrzebne

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobra polisa ubezpieczeniowa to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty leczenia, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych oraz powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Komfort w samolocie Warszawa - Antananarivo linią Air France

Nie każdy maluch dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miękką poduszkę. Dobrym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wylotem.

Najważniejsze lekarstwa

Planujesz z dziećmi lot Warszawa - Antananarivo linią Air France? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą trafić do niej leki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się również plastry, mokre chusteczki, antybiotyki czy elektrolity.