X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Arrecife

już od 1550 zł
10 lip 17 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Arrecife

Bilety lotnicze Warszawa Arrecife

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 wrz (pią)
Air Europa
Arrecife
06 wrz (nie)
Air Europa
Warszawa
16 lip (czw)
LOT
Arrecife
19 lip (nie)
LOT
Warszawa
04 wrz (pią)
British Airways
Arrecife
08 wrz (wto)
British Airways
Warszawa
02 wrz (śro)
Air France
Arrecife
06 wrz (nie)
Air Europa
Warszawa
05 wrz (sob)
Air France
Arrecife
06 wrz (nie)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Arrecife

Przewodnik po lotach Warszawa Arrecife

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Warszawa - Lanzarote

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie podróży Warszawa - Lanzarote w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest mocniej odczuwalny przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce w trakcie lotu w kierunku zachodnim. Objawami syndromu jet lag mogą być: zaburzenia snu, zmęczenie, migrena, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy syndromu jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Warszawa - Lanzarote poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Warszawa - Lanzarote - wskazówki, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachód od Twojego Warszawa przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Pij duże ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Warszawa - Lanzarote - porady jak złagodzić objawy dla osób podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli lecisz na wschód od swojego Warszawa postaraj się zasnąć. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków wspomagających zasypianie oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed rozpoczęciem podróży Warszawa - Lanzarote powinieneś zasięgnąć porady specjalisty.