X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy do Aten

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Ateny

Przewodnik po lotach Warszawa Ateny

Tanie loty Warszawa Ateny - lataj z FRU.PL

Przelot zawsze z FRU.PL! Odszukaj loty dla trasy Warszawa Ateny i zrób rezerwację na tanie loty już natychmiast. Zobacz tanich przewoźników oraz sprawdź możliwości wyszukiwarki lotów z Warszawy do Aten z rozkładem na pełny tydzień.


Tanie loty Warszawa Ateny - jak dokonać rezerwacji

Jaki jest sposób na to, aby dokonać rezerwacji na lot do Warszawa Ateny? Żaden problem - zrobisz to w kilku prostych krokach:

    W wyszukiwarce u góry kliknij i wpisz Warszawa jako miasto z którego chciałbyś wylecieć do Aten:
    W kalendarzach wybierz terminy Twojego lotu z Warszawy do Aten
    Wskaż liczbę pasażerów na trasie Warszawie Ateny
    Kliknij SZUKAJ!


Gdy ważne są dla Was najdogodniejsze możliwości przelotu Warszawa-Ateny warto rezerwować z FRU.PL. Z rodzimego kraju do Aten podróż potrwa co najmniej 2 godziny. Ceny biletów zaczynają się już od 122 zł.

Tanie loty Warszawa Ateny KLM
Tanie loty Warszawa Ateny Swiss
Tanie loty Warszawa Ateny LOT
Tanie loty Warszawa Ateny Ryanair
Tanie loty Warszawa Ateny Wizzair
Tanie loty Warszawa Ateny Air France
Tanie loty Warszawa Ateny Air Baltic
Tanie loty Warszawa Ateny Lufthansa

 

Pozostałe miasta wylotu:

Do Aten możesz lecieć z innych miast Polski:

Tanie loty Bydgoszcz Ateny
Tanie loty Gdańsk Ateny
Tanie loty Kraków Ateny
Tanie loty Katowice Ateny
Tanie loty Lublin Ateny
Tanie loty Poznań Ateny
Tanie loty Rzeszów Ateny
Tanie loty Szczecin Ateny
Tanie loty Warszawa Ateny
Tanie loty Wrocław Ateny

Tanie loty Warszawa Ateny - podczas lotu trzeba słuchać obsługi

Wsiadając do samolotu, będziemy zdani niejako na obsługę taniego lotu z Warszawy do Aten. Tu nie możemy o niczym sami decydować, a to znaczy, że powinniśmy się poddać informacjom, jakie będą wysyłane w naszą stronę. Dlatego też warto wiedzieć o tym, że obsługa lotu Warszawa - Ateny będzie dobrze przyuczona, umie we właściwy sposób działać w nagłych sytuacjach, a jeżeli będziemy słuchać ich zaleceń, to nic złego nie ma prawa nam się przydarzyć.

Tanie loty Warszawa Ateny - w czasie lotu będą zajmowali się nami eksperci

Powinniśmy sobie zdawać sprawę, z tego, że przewoźnicy dokładają starań, żeby ich załoga była jak najlepiej wyszkolona. Dlatego do stewardess oraz stewardów należy zapewnienie nam bezpieczeństwa. Także, jeśli wykupimy tanie loty Warszawa - Ateny, możemy być pewni, że przed startem sprawdzą oni czy schowki bagażowe są odpowiednio zabezpieczone, czy wszystko dobrze jest z drzwiami, czy pasażerowie posiadają zapięte pasy. Dodatkowo w czasie lotu Warszawa - Ateny również będą chodzić po pokładzie, tak aby sprawdzić, czy nie ma miejsca coś złego, co wymaga niezwłocznego zgłoszenia kapitanowi lotu.

Tanie loty Warszawa Ateny - bezpieczeństwo w trakcie lotu

To także do załogi lotu będzie należeć, aby przed startem taniego lotu Warszawa - Ateny przedstawić pasażerom informacje w odniesieniu do zachowań w razie nagłych wypadków. Należy ich słuchać, bo chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo oraz o to, abyśmy w razie potrzeby, umieli zareagować w odpowiedni sposób. Również tanie loty Warszawa - Ateny zapewniają nam gwarancję, że na pokładzie samolotu znajdą się ludzie, którzy będą umieli udzielić pierwszej pomocy. W czasie startu oraz podchodzenia do lądowania przypilnują oni, aby wszystkie miseczki oraz nieprzypięte rzeczy zostały usunięte, tak żeby nie dochodziło do żadnego zagrożenia. A jeśli coś nas będzie niepokoić, to zawsze możemy się zwrócić do załogi ze swoim problemem, bez wątpienia z chęcią nam pomogą.

Załoga będzie odpowiedzialna za nasze bezpieczeństwo. Przez to tak istotne jest, abyśmy zastosowali się do ich poleceń, żebyśmy uważnie ich słuchali oraz abyśmy się do nich odnosili z odpowiednim szacunkiem. I nie będzie miało tutaj znaczenia, że zdecydowaliśmy się na tanie loty Warszawa - Ateny. To specjaliści w swoim fachu i musimy umieć to zauważyć.