gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Ateny - Czerwiec

już od 144 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Ateny

Bilety lotnicze Warszawa Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Ateny - Czerwiec

Przewodnik po lotach Warszawa Ateny - Czerwiec

Podczas lotu Warszawa - Ateny trzeba słuchać obsługi

Wsiadając do samolotu będziemy zdani niejako na jego obsługę. Tu nie możemy o niczym sami decydować, a to znaczy, że powinniśmy się poddać informacjom, jakie będą wysyłane w naszą stronę. Dlatego też, warto wiedzieć o tym, że obsługa lotu Warszawa - Ateny będzie dobrze przyuczona, umie we właściwy sposób działać w nagłych sytuacjach, a jeżeli będziemy słuchać ich zaleceń, to nic złego nie ma prawa nam się przydarzyć.

W czasie lotu Warszawa - Ateny będą zajmowali się nami eksperci

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że przewoźnicy dokładają starań, żeby ich załoga była jak najlepiej wyszkolona. Dlatego do stewardess oraz stewardów należy zapewnienie nam bezpieczeństwa. Także jeśli wykupimy tanie loty Warszawa - Ateny, możemy być pewni, że przed startem sprawdzą oni czy schowki bagażowe są odpowiednio zabezpieczone, czy wszystko dobrze jest z drzwiami, czy pasażerowie posiadają zapięte pasy. Dodatkowo w czasie lotu Warszawa - Ateny również będą chodzić po pokładzie, tak aby sprawdzić czy nie ma miejsca coś złego, co wymaga niezwłocznego zgłoszenia kapitanowi lotu.

Zasady bezpieczeństwa w czasie przelotu Warszawa - Ateny

To także do załogi lotu będzie należeć, aby przed startem Warszawa - Ateny przedstawić pasażerom informacje w odniesieniu do zachowań w razie nagłych wypadków. Należy ich słuchać, bo chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo oraz o to, abyśmy w razie potrzeby, umieli zareagować w odpowiedni sposób. Również tanie loty Warszawa - Atenyzapewniają nam gwarancję, że na pokładzie samolotu znajdą się ludzie, którzy będą potrafili udzielić pierwszej pomocy. W czasie startu oraz podchodzenia do lądowania przypilnują oni, aby wszystkie miseczki oraz nieprzypięte rzeczy zostały usunięte, tak żeby nie dochodziło do żadnego zagrożenia. A jeśli coś nas będzie niepokoić, to zawsze możemy się zwrócić do załogi ze swoim problemem, bez wątpienia z chęcią nam pomogą.

Załoga będzie odpowiedzialna za nasze bezpieczeństwo. Przez to tak istotne jest, abyśmy zastosowali się do ich poleceń, żebyśmy uważnie ich słuchali oraz abyśmy się do nich odnosili z odpowiednim szacunkiem. I nie będzie miało tutaj znaczenia, że zdecydowaliśmy się na tanie loty Warszawa - Ateny. To specjaliści w swoim fachu i musimy umieć to zauważyć.