X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Ateny

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Ateny

Wypożyczenie samochodu w podróży

Marzy Ci się podróż Warszawa - Ateny linią Wizz Air i chcesz samodzielnie decydować o kierunku zwiedzania, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Rozważ wypożyczenie auta! Co składa się na ostateczny koszt usługi? Czy opłaty są uzależnione od wieku kierowcy? Przedstawiamy poradnik dla turystów!

Prawo jazdy - polskie czy międzynarodowe

Wypożyczenie samochodu w czasie wyjazdu do Hiszpanii, Francji czy Niemiec daje ogromny komfort. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy uwielbiają aktywnie spędzać urlop, to przy kupowaniu biletu na lot Warszawa - Ateny linią Wizz Air koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Przed podróżą należy oczywiście sprawdzić, czy Twoje prawo jazdy jest honorowane w kraju, do którego się udajesz. W większości przypadków na obszarze UE możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w bardziej odległych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Od czego zależy koszt wynajęcia auta

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - jest to cena samej usługi, paliwo, polisa ubezpieczeniowa i opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od marki samochodu, jego rocznika, a także klasy pojazdu. Turyści przeważnie otrzymują auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem trzeba uzupełnić - w przeciwnym wypadku może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele firm obliguje klientów do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Warto też podkreślić, że klienci poniżej 25. roku życia mogą być obciążone dodatkowymi kosztami.

Dodatkowe informacje

Podmioty wynajmujące pojazdy zazwyczaj wymagają od klientów posiadania karty kredytowej, na której blokowane są środki pokrywające kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni obowiązują restrykcyjne ograniczenia wiekowe.