X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Auckland

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Auckland

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Auckland

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Auckland

Przewodnik po lotach Warszawa Auckland

Tanie loty z Warszawy do Auckland- jak szukać tanich lotów?

Tanie loty Warszawa Auckland

Poznaj Nową Zelandię dzięki najtańszym lotom Warszawa-Auckland na FRU.PL! Nasza wyszukiwarka pozauje wszytskie możliwe opcje przelotu z Polski do Nowej Zelandii, dzięki czemu wiesz, że docierasz do najkorzystniejszych rozwiązań i rezerwujesz naprawdę tanie bilety lotnicze.
FRU.PL oferuje loty przesiadkowe i składane do Auckland, ponieważ na chwilę obecną nie ma połączeń bezpośrednich lub czarterowych z Polski do Nowej Zelandii. Pamiętaj jednak, że aby upolować naprawdę atrakcyjne oferty, o rezerwacji lotu trzeba pomyśleć odpowiednio wcześniej. W miarę zbliżania się terminu odlotu, ceny biletów lotniczych Warszawa Auckland rosną. Zacznij zatem planować podróż z wyprzedzeniem – zaoszczędzi Ci to zbędnych stresów i pozwoli cieszyć się udaną podróżą. Teraz ceny biletów do Auckland zaczynają się już od 3390 zł. Podróż nie najleży do najkrótszych - w najlepszym razie lot trwa 38h 0min.
Przy szukaniu tanich lotów przydatnym urządzeniem jest Alarm Cenowy. Wpisz kwotę, za którą chcesz kupić lot, a Alarm wyśle e-maila, kiedy ceny spadną do oczekiwanego poziomu. Czy to nie wygodne? Teraz promocje znajdują cię same!

Tanie loty z Warszawy do Auckland - linie lotnicze

Na trasie Warszawa – Auckland kursuje wielu przewoźników:

 

Tanie loty z Warszawy do Auckland - lotniska

 

Lotnisko Auckland to najważniejsze lotnisko Nowej Zelandii. Znajduje się się w Mangere, zaledwie 21 km od Auckland.

Dojazd z lotniska Auckland

Taksówki - postoje taksowek znajdują się przed halą przylotów terminala międzynarodowego oraz w pobliżu terminala krajowego. Przejazd kosztuje od 60 do 80 NZD, w przypadku wyboru shared taxi będzie to o połowę mniej (30-40 NZD).
Autobusy - do centrum Auckland można się dostać za pośrednictwem autobusów Airbus. Kursują co 15 minut, podróż do centrum miasta trwa 40 minut, a za przejazd trzeba zapłacić 16 NZD.

Tanie loty z Warszawy do Auckland - przewodnik po atrakcjach

Auckland, plaża Piha

Auckland uchodzi za najciekawsze miasto w Nowej Zelandii i świetne miejsce do życia. Znakiem rozpoznawczym jest Sky Tower, wieża obserwacyjna i radiowa o wysokości 328 m. To najwyższa budowla w kraju! Warto także zajrzeć do Auckland Art Gallery Toi o Tamaki skupiającej dzieła sztuki dawnej i współczesnej, nowozelandzkiej, azjatyckiej i europejskiej. Miejscem idealnym na relaksujący spacer będzie natomiast Auckland Zoo.

Miasto znajduje się między Morzem Tasmana i Oceanem Spokojnym. Jedną z najciekawszych plaż w okolicy Auckland jest Muriwai. Co prawda znajduje się 45 km od miasta, ale jej czarny piasek zapada w pamięć, a warunki do uprawiania sportów wodnych są świetne. Plaża jest częścią Parku Regionalnego Muriwai. Inne ładne miejsca na wybrzeżu to tajemnica plaża Piha i Bethells, która idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, bo dno opada powoli. Dla ładnych widoków warto pojechać na plaże Orewa, St. Helier's Bay, Karekare i Takapuna.

Tanie loty z Warszawy do Auckland - kiedy lecieć?

Zatłoczony sezon turystyczny przypada na miesiące od listopada do marca – ceny są wtedy naprawdę wyśrubowane. W tym okresie odbywają się co prawda ciekawe wydarzenia, na przykład Auckland Seafood Festival, albo Auckland Arts Festival, jednak ze względu na tłumy może być ciężko gdziekolwiek się dostać. Dobrym czasem na odwiedzenie Auckland jest kwiecień – pogoda jest wtedy znośna, choć zdarzają się czasem lekkie deszcze. Turystów jest mało, a ceny są naprawdę bardzo obiecujące. Innym dobrym czasem na wizytę w Auckland jest październik – temperatura się wtedy podnosi, a tłumy są niewielkie. W październiku odbywa się także Auckland Marathon.

Tanie loty Warszawa Auckland - wiza

Długość lotu Warszawa-Auckland i niedogodności podróży rekomensuje w pewnym stopniu fakt, że nie trzeba martwić się o wizę. Do pobytu nieprzekraczającego 3 miesięcy wystarczy paszport.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Targu Mures Tartu

Tanie loty Bolzano Aarau

Tanie loty Gozo Pardubice

Tanie loty Akaslompolo Presov

Tanie loty Shannon Crotone

Tanie loty Kithira Foggia

Tanie loty Lizbona Satif

Tanie loty Karlowe Wary Zofingen

Tanie loty Humberside Halifax

Tanie loty Zurych Sorong