X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Bacau

już od 6254 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Bacau

Bilety lotnicze Warszawa Bacau

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 cze (wto)
Lufthansa
Bacau
22 cze (pią)
Blue Air
Warszawa
21 cze (czw)
Lufthansa
Bacau
23 cze (sob)
Blue Air
Warszawa
20 cze (śro)
Lufthansa
Bacau
21 cze (czw)
Blue Air
Warszawa
20 cze (śro)
Lufthansa
Bacau
23 cze (sob)
Blue Air
Warszawa
21 cze (czw)
Lufthansa
Bacau
24 cze (nie)
Blue Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Bacau

Przewodnik po lotach Warszawa Bacau

Odsprzedaż biletu na samolot innej osobie – czy to możliwe?

Znalazłeś bilet w tanich lotach  Warszawa - Bacau kilka tygodni przed podróżą, ale przed wylotem wydarzyło się coś i nie możesz wybrać się w podróż? Pierwsza myśl rzecz jasna brzmi: „odsprzedać komuś”. Dowiedz się, czy masz taką możliwość i co należy zrobić.

Odsprzedanie biletu lotniczego

Firmy lotnicze, zarówno tanie loty Warszawa - Bacau, jak i tradycyjne, pozwalają na odsprzedawanie miejsca w samolocie innemu pasażerowi. Jednak istnieje kilka warunków. Musisz pamiętać, że są to bilety imienne, dlatego nadrukowano na nich twoje informacje z dowodu osobistego. Z tego względu bilet należy sprzedać odpowiednio wcześniej i zrobić to w porozumieniu z liniami lotniczymi.

Odsprzedanie lub przekazanie komuś innemu biletu trzeba zrobić za pośrednikiem przedstawiciela przewoźnika przynajmniej parę dni wcześniej. W tym czasie trzeba wykonać przebukowanie biletu i wprowadzić dane innego turysty. Wiąże się to z reguły z kolejną opłatą, która niestety nie jest zbyt niska.

Rezygnacja z biletu bez utraty pieniędzy

W przypadku, jeśli nie znajdziesz kogoś, kto kupiłby twój bilet, okazuje się, że podróż zwyczajnie przepadnie, możesz stracić również pieniądze. Jednakże przed taką ewentualnością możesz się ochronić.

Wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to świetne rozwiązanie. Można je wykupić podczas bukowania biletów. Dzięki temu będziesz chroniony, kiedy pojawią się okoliczności, przez które nie możesz jechać, czyli przykładowo z powodu problemów zdrowotnych lub rodzinnych, masz możliwość bez dodatkowych kosztów odwołać wyjazd. Tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Warszawa - Bacau nie zażądają od ciebie żadnej rekompensaty, a polisa odda ci kwotę wydaną na bilet.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy obsługują trasę Warszawa - Bacau