X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Belgrad

już od 397 zł
17 sie 24 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Belgrad

Bilety lotnicze Warszawa Belgrad

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
10 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
12 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
26 wrz (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
10 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
26 wrz (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
12 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
10 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Belgrad

Przewodnik po lotach Warszawa Belgrad

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Warszawa - Belgrad- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla podróżnych

Wybierasz się z partnerem lub partnerką w podróż Warszawa - Belgrad, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego pobytu? Jeśli masz kolejne środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Warszawa - Belgrad. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed wyjazdem przez Internet przy pomocy naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie samochodu, które spełni wszystkie nasze wymagania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu samochodu, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed wyjazdem Warszawa - Belgrad wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Po dotarciu na miejsce przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz skontrolować czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem zostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.