X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Warszawa Bergamo Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Warszawa Bergamo Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Warszawa Bergamo Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Warszawa Bergamo Arpt

Przewodnik po lotach Ryanair Warszawa Bergamo Arpt

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz wycieczkę Warszawa - Bergamo (Orio Al Serio) linią Ryanair i zależy Ci na samodzielnej eksploracji terenu? Pomyśl o wynajęciu auta! Co składa się na ostateczny koszt wynajmu? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Sprawdź nasz poradnik dla turystów!

Prawo jazdy - polskie czy międzynarodowe

Wynajęcie samochodu podczas podróży do Hiszpanii, Francji czy Chorwacji zapewnia ogromny komfort. Jeżeli należysz do podróżnych, którzy uwielbiają samodzielnie eksplorować nieznane tereny, to przy rezerwacji lotu Warszawa - Bergamo (Orio Al Serio) linią Ryanair koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Przed podróżą należy oczywiście zweryfikować, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia samochodu jest ważny w kraju, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w innych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można otrzymać bez konieczności przechodzenia dodatkowych testów.

Benzyna, ubezpieczenie i kaucja

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - między innymi cena wypożyczenia, paliwo, ubezpieczenie i kaucja. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od rodzaju auta, jego rocznika, a także ogólnego komfortu pojazdu. Klienci przeważnie otrzymują auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem należy uzupełnić - inaczej można być obciążonym opłatą dodatkową. Wiele podmiotów namawia podróżnych do wykupienia ubezpieczenia, która przydaje się w przypadku wypadku. Trzeba też pamiętać, że klienci poniżej 25. roku życia mogą być obciążone dodatkowymi kosztami.

Dodatkowe informacje

Jeżeli chcesz wypożyczyć auto, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, na której blokowane są środki pokrywające kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości państw wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.