Bilety lotnicze Berlin
ceny od 458 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Sprawdź promocje na loty Warszawa Berlin

Kalendarz lotów Warszawa Berlin

Ceny podane w zł
  • Wrz   2015
  •  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
625 625 625 502 1008
665 543 500 500 500 500 665
757 500 500 500 500 500 665
757 500 479 585 543 522 562
885 479 479

Loty Warszawa Berlin

Wrz 479 zł
Paź 458 zł
Lis 458 zł
Gru 458 zł
Sty 501 zł
Lut 501 zł
 
0 zł
458 zł
472 zł
487 zł
501 zł

Promocje biletów lotniczych Warszawa Berlin


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

458.21 PLN x Dorośli = PLN
458.21 PLN x Dzieci = PLN
458.21 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
458
Wylot Wtorek 24-11-2015 Szczegóły    

Air Berlin
10:40 Warszawa
12:05 Berlin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 25m
Powrót Środa 02-12-2015 Szczegóły    

Air Berlin
17:05 Berlin
18:25 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m

Air Berlin
21:35 Berlin
22:55 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

458.21 PLN x Dorośli = PLN
458.21 PLN x Dzieci = PLN
458.21 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
458
Wylot Środa 14-10-2015 Szczegóły    

Air Berlin
06:20 Warszawa
07:45 Berlin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 25m
Powrót Czwartek 22-10-2015 Szczegóły    

Air Berlin
12:50 Berlin
14:10 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

458.21 PLN x Dorośli = PLN
458.21 PLN x Dzieci = PLN
458.21 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
458
Wylot Wtorek 13-10-2015 Szczegóły    

Air Berlin
10:40 Warszawa
12:05 Berlin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 25m

Air Berlin
14:50 Warszawa
16:15 Berlin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 25m
Powrót Środa 21-10-2015 Szczegóły    

Air Berlin
12:50 Berlin
14:10 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m

Air Berlin
17:05 Berlin
18:25 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Warszawa Berlin

Loty Warszawa-Berlin - sprawdź ofertę podróży samolotem na FRU.PL! Planując podróż z Warszawy do Berlina możesz zabrać się za to od zobaczenia przelotów na trasie do Berlina. Porównaj opcje lotów ogółu dostępnych linii lotniczych a następnie zarezerwuj najbardziej dogodny przelot Warszawa-Berlin.

Lot "one way" potrwa najkrócej 1h 25min. Badając oferty linii do Berlina zaleca się przeanalizować koszt i długość lotu. Podróż samolotem Polska-Niemcy możesz kupić już od 491 zł. Kup lot teraz na FRU.PL!

Szukaj biletów lotniczych z wyprzedzeniem minimum 2 miesięcy a następnie rezerwuj bez zobowiązań niedrogi transport lotniczy z Warszawy do Berlina. Gdy celem jest mieć okazję kupić promocyjne tanie latanie Warszawa-Berlin sprawdź opcje z naszej wyszukiwarki najtańszych połączeń FRU.PL!Wpisz lotniska wylotu i powrotu , wstukaj daty wylotu i powrotu po czym wybierz "SZUKAJ". Sprawdź filtry przy wynikach wyszukiwania i stwórz zamówienie biletów lotniczych do Berlina.

Lot z Warszawy do Berlina oferują operatorzy lotów:

Możesz też zbadać interesujące pomysły na tanie loty z Warszawy albo też loty do Berlina ze wszystkich miast w kraju. Dość często udaje się znaleźć tam super oferty lotów przewoźników umożliwiające ciekawe ceny taniego latania dla podróżujących w te miejsca.

Do Berlina polecisz także z:

Z Warszawy proponujemy polecieć także do:

Serwis www.fru.pl ma w asortymencie usług także ubezpieczenie dla podróżnych m.in. do kraju: Niemcy . Polecamy dodatkowo weekendowe pakiety dzięki którym masz szansę zarezerwować nie jedynie bilet , lecz poza tym pobyt w hotelu. Kupując razem oszczędzasz w podróży.

Promocje lotów Warszawa Berlin

z Warszawa (31 Paź-01 Lis) 458 zł
z Warszawa (17 Paź-18 Paź) 458 zł
z Warszawa (07 Lis-08 Lis) 458 zł
z Warszawa (24 Lis-02 Gru) 458 zł
z Warszawa (14 Paź-22 Paź) 458 zł
z Warszawa (13 Paź-21 Paź) 458 zł

Hotele - Berlin

Hotele - Berlin Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.