X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Bilbao

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Bilbao

Bilety lotnicze Warszawa Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Bilbao

Przewodnik po lotach Warszawa Bilbao

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Warszawa - Bilbao

Maluchy do 2 roku życia mogą podróżować na dwa sposoby – na swoim miejscu lub przypięte do kolan rodzica. Druga alternatywa jest dużo atrakcyjniejsza pod względem finansowym, więc wielu rodziców ją wybiera, zapominających, że przez to w tanich lotach Warszawa - Bilbao nie mają możliwości zabrania dodatkowego bagażu dla dziecka.

Podróżowanie z niemowlakiem

Wzięcie malucha w podróż na kolanach to bardzo tanie rozwiązanie. Bilet dla dziecka będzie wtedy nawet o 70% tańszy. Jednak warto mieć świadomość, że jeżeli nie kupisz drugiego siedzenia, musisz spakować się do tylko jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Warszawa - Bilbao kupujesz dla malucha siedzenie, jednak trzeba je przwozić tam jedynie w odpowiednim foteliku samochodowym, dopuszczonym do używania też w samolocie. Niemowlak tym samym też dostanie prawo do bagażu, a jednocześnie transport za darmo wózka dziecięcego w luku bagażowym.

Jak spakować bagaż podręczny dla malucha

W czasie, gdy jedziesz w podróż z dzieckiem, twój bagaż podręczny rządzi się swoimi prawami. Oczywiście bez przerwy powinien mieć określony kształt i wagę, jednak masz możliwość spakować się w inny sposób.

Ze sobą możesz wnieść na przykład kilka litrów wody. Możesz też zabrać przygotowane jedzenie dla maluszka, które zostanie podgrzane w mikrofalówce w trakcie lotu przez personel. Należy jednakże pamiętać, że wszystkie kolejne płyny powinny zostać zgłoszone i oddane do kontroli w czasie odprawy.

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Warszawa - Bilbao