X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Bilbao

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Bilbao

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Bilbao

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Bilbao

Przewodnik po lotach Warszawa Bilbao

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Warszawa - Bilbao

Maluchy do 2 roku życia mogą podróżować na dwa sposoby – na swoim miejscu lub przypięte do kolan rodzica. Druga alternatywa jest dużo atrakcyjniejsza pod względem finansowym, więc wielu rodziców ją wybiera, zapominających, że przez to w tanich lotach Warszawa - Bilbao nie mają możliwości zabrania dodatkowego bagażu dla dziecka.

Podróżowanie z niemowlakiem

Wzięcie malucha w podróż na kolanach to bardzo tanie rozwiązanie. Bilet dla dziecka będzie wtedy nawet o 70% tańszy. Jednak warto mieć świadomość, że jeżeli nie kupisz drugiego siedzenia, musisz spakować się do tylko jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Warszawa - Bilbao kupujesz dla malucha siedzenie, jednak trzeba je przwozić tam jedynie w odpowiednim foteliku samochodowym, dopuszczonym do używania też w samolocie. Niemowlak tym samym też dostanie prawo do bagażu, a jednocześnie transport za darmo wózka dziecięcego w luku bagażowym.

Jak spakować bagaż podręczny dla malucha

W czasie, gdy jedziesz w podróż z dzieckiem, twój bagaż podręczny rządzi się swoimi prawami. Oczywiście bez przerwy powinien mieć określony kształt i wagę, jednak masz możliwość spakować się w inny sposób.

Ze sobą możesz wnieść na przykład kilka litrów wody. Możesz też zabrać przygotowane jedzenie dla maluszka, które zostanie podgrzane w mikrofalówce w trakcie lotu przez personel. Należy jednakże pamiętać, że wszystkie kolejne płyny powinny zostać zgłoszone i oddane do kontroli w czasie odprawy.

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Warszawa - Bilbao