X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Billund

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Billund

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Billund

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Billund

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Billund

W jaki sposób przeżyć podróż Warszawa - Billund linią Wizz Air z pociechą?

Pojawienie się potomstwa w ogóle nie musi oznaczać, że musimy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy dziecko brać ze sobą. Trzeba tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Warszawa - Billund linią Wizz Air

Jeżeli zaplanujemy lot z maleństwem, musimy zadbać o to, żeby na trasie było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli lepszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to może się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku poszukując biletów w przystępnej kwocie, musimy pamiętać, że dzieci przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy większym dziecku zapłacimy już za pełen bilet, czasami jedynie tanie loty Warszawa - Billund linią Wizz Air oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Warszawa - Billund linią Wizz Air?

Warto sobie pozostawić trochę czasu, tak byśmy na spokojnie mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy przyjechać wcześniej, tak aby bez stresu zdać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na moment przed wylotem, gdzie przebierzemy maleństwo. Większość przewoźników proponujących swe usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mogli zajmować najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Warszawa - Billund linią Wizz Air nie mają w swojej ofercie serwowania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszek, ale też jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj potomstwo siedzące na kolanach nie posiada pozwolenia do swojego bagażu, czyli całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie bój się poprosić o wsparcie. Tak samo jeśli niezbędna jest pomoc przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Warszawa - Billund linią Wizz Air posiadają odpowiednio przygotowany personel, który ma za zadanie pomagać pasażerom, a więc również i wam. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Lecz też nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Warszawa - Billund linią Wizz Air i staliście się 100% podróżującymi. Być może twoje dziecko nie przepada za lataniem, ale wiedz, że nawet najtrudniejsza podróż posiada swoją metę.

Warto pomyśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Warszawa - Billund linią Wizz Air z dzieckiem, tak aby zrobić wszystko co jest możliwe, by lot przeminął spokojnie oraz bez większych stresów.