X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy do Birmingham Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Birmingham

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Birmingham

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Birmingham

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Birmingham

Tanie loty Warszawa Birmingham Wizzair - co trzeba o nich wiedzieć?

Warszawa - Birmingham WizzAir

Stolica hrabstwa West Midlands, czyli Birmingham jest jednym z największych miast Wielkiej Brytanii. Cały ośrodek metropolitalny otaczający miasto jest drugim po Londynie najbardziej zaludnionym. Miasto ma także rozbudowany system kanałów, których długość przekracza tą z Wenecji! Nie trać więc czasu i zdecyduj się na najwygodniejszy i najbardziej opłacalny sposób podróży pomiędzy stolicą Polski a Birmingham - przelot liniami WizzAir.

Tanie loty Warszawa Birmingham - Polączenia WizzAir

Linia WizzAir oferuje przeloty na trasie Warszawa-Okęcie na Birmingham. Loty z Warszawy do Birmingham odbywają się około dwa razy w tygodniu w godzinach porannych. Bilety WizzAir można zakupić drogą internetową. Połączenie jest wygodne, a bilety WizzAir można znaleźć w konkurencyjnych cenach. Jedyny minus to wyższa cena przy wyborze opcji z bagażem rejestrowanym.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie tanie loty do Birmingham lub wszystkie trasy WizzAir.

Tanie loty Warszawa Birmingham Wizzair - lotniska

Dojazd na lotnisko Warszawa-Okęcie

Lotnisko Warszawa-Okęcie znajduje się około 8 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy. Lotnisko i centrum łączy pięć linii komunikacji autobusowej. Możliwy jest także dojazd pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) z dworca Warszawa Śródmieście. Istnieje także opcja przejazdu taksówką albo przewoźnikiem Uber, jednak są to opcje nieco bardziej kosztowne.

Dojazd na lotnisko Birmingham

Lotnisko Birmingham położone jest około 13 kilometrów od centrum miasta. Niedaleko lotniska znajduje się stacja kolejowa, z której przejazdami można dostać się nie tylko do centrum Birmingham, ale także do innych miast Anglii. Z dwóch przystanków autobusowych odjeżdża pięć linii autobusowych łączących lotnisko z innymi częściami miasta. Lotnisko obsługują także licencjonowane taksówki dostępne dla pasażerów przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Obsługiwane są w nich karty kredytowe i debetowe, każda z nich ma możliwość przewozu od pięciu do ośmiu pasażerów.

Tanie loty Warszawa Birmingham Wizzair - Atrakcje w Birmingham

Jednym z miejsc, które warto zobaczyć, jest filharmonia Symphony Hall, zwana najlepszą salą koncertową w Europie. Posiada ona aż 2262 miejsc siedzących umiejscowionych na czterech piętrach. Oferuje zróżnicowany program, od muzyki klasycznej, poprzez folk, jazz i pop aż po występy kabaretowe. Miłośnicy teatru mogą odwiedzić Birmingham Repertory Theatre oraz Birmingham Royal Ballet. Na turystów czekają także setki zróżnicowanych teatrów i festiwali. Nie zastanawiaj się dłużej, zarezerwuj bilety WizzAir na loty z Warszawy do Birmingham i poznaj, co to miasto ma do zaoferowania!

 

Tanie loty Warszawa Birmingham Wizzair - alternatywne połączenia

Możesz skorzystać też z innych połączeń lotniczych. Poniżej lista najciekawszych tanich lotów z Warszawy liniami Wizzair:

Tanie loty Warszawa Aberdeen Wizzair
Tanie loty Warszawa Barcelona Wizzair
Tanie loty Warszawa Bazylea Wizzair
Tanie loty Warszawa Doncaster Wizzair
Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair
Tanie loty Warszawa Kijów Wizzair
Tanie loty Warszawa Malta Wizzair
Tanie loty Warszawa Porto Wizzair
Tanie loty Warszawa Tel Awiw Wizzair
Tanie loty Warszawa Wiedeń Wizzair

 

Sprawdź też bezpośrednie loty Wizzair, z lotniska w Birmingham:

Tanie loty Birmingham Budapeszt Wizzair
Tanie loty Birmingham Bukareszt Wizzair
Tanie loty Birmingham Kluż Wizzair
Tanie loty Birmingham Poznań Wizzair
Tanie loty Birmingham Wrocław Wizzair

 

Tanie loty Warszawa Birmingham Wizzair - pozostali operatorzy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia, możesz przeszukać alternatywne tanie loty Warszawa Birmingham, u innych operatorów:

Tanie loty Warszawa Birmingham Czech Airlines
Tanie loty Warszawa Birmingham KLM
Tanie loty Warszawa Birmingham SAS
Tanie loty Warszawa Birmingham Ryanair
Tanie loty Warszawa Birmingham Lufthansa
Tanie loty Warszawa Birmingham Brussels Airlines