X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Bombaj

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Bombaj

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Bombaj

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Bombaj

Przewodnik po lotach Warszawa Bombaj

Tanie loty Warszawa Bombaj

Indie to kraj tajemnic, niespodzianek i przygód. Poznaj najciekawszy kraj Azji dzięki tanim lotom z Warszawy do Bombaju. Tylko rezerwacja biletów lotniczych dzieli Cię od podróży życia.

Tanie loty z Warszawy do Bombaju - jak szukać tanich lotów

Znalezienie tanich biletów lotniczych do Bombaju nie jest takie trudne! Mimo że z Polski bezpośrednie loty do Indii trafiają się sporadycznie, to loty z przesiadkami są tańsze. Najczęściej przesiadki są dwie, ale podróż w najkrótszym wariancie trwa 16h 40min.

Nie da się ukryć, że ceny lotów Warszawa-Bombaj zaczynają się od 1765 zł. Pamiętaj jednak, że to jest największy wydatek w czasie podróży do Indii, bo za noclegi i jedzenie zapłacisz kilka razy mniej niż w Polsce. Żeby zaoszczędzić na lotach do Bombaju, warto kupować loty z przynajmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Na stronie FRU.PL możesz zarezerwować loty przesiadkowe i składane do Bombaju. Jak to zrobić? Wpisz miasto, z którego zaczynasz podróż, cel – w tym przypadku Bombaj – datę wylotu i liczbę pasażerów. Kilka kliknięć i gotowe!

Tanie loty z Warszawy do Bombaju - linie lotnicze

Wyspa Elefanta w Bombaju

Na trasie Warszawa – Bombaj latają różne firmy, ale żadna z nich nie oferuje lotów bezpośrednich. Bilety lotnicze z przesiadkami można dostać w tych liniach lotniczych:

Tanie loty z Warszawy do Bombaju - alternatywy

Do Bombaju dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty z Warszawy do Bombaju - lotniska

Port lotniczy Chhatrapati Shivaji to największe lotnisko w Indiach, przez które rocznie przewija się 20 milionów pasażerów. Posiada dwa terminale oraz liczne udogodnienia dla pasażerów.

Dojazd z lotniska Chhatrapati Shivaji

Taksówki są najwygodniejszym środkiem transportu z lotniska i wcale nie kosztują majątku. Najkorzystniejsze ceny i uczciwe warunki oferują Prepaid Cabs. Taksówkę zamawia się w okienku na lotnisku, a potem idzie się do samochodu. Biało-niebieskie taksówki to nieco droższe samochody koroporacyjne, a żółto-czarne prywatne.

Metro w Bombaju jest w ciągłej rozbudowie. W okolicy lotniska znajdują się stacje metra Marol Naka i Airport Road Metro.

Autobusy - z lotniska odjeżdżają autobusy, którymi można dojechać do różnych części Bombaju.

Tanie loty z Warszawy do Bombaju - przewodnik po atrakcjach

Pagoda Vipassana w Bombaju

Bombaj to klimat, którego nie znajdzie się nigdzie indziej na świecie. Jest fantastyczny, żywiołowy i absorbujący. Obok Bollywood, gdzie spełniają się marzenia, są slumsy, do których wycieczki robią sobie zagraniczni turyści. Są wspaniałe zabytki - zarówno indyjskie jak i kolonialne, a na ulicy słychać taką mieszankę języków, że trudno to sobie wyobrazić. Na każdym kroku garkuchnia, a część z nich - gdyby znajdowała się w Europie w eleganckim lokalu - mogłaby dostać gwiazdki Michelina.
Na pewno warto zajrzeć do zdumiewających rozmiarów świątyni Siddihivinayak Temple i Mahalakshmi Temple. Wspaniałą podróżą w głąb dawnej i współczesnej indyjskiej sztuki będzie wyjście do Jehangir Art Gallery. Kontakt z bogatą przyrodą regionu zapewni wizyta w Sanjay Gandhi National Park.. Dla każdego coś, co lubi. Wśród najważniejszych atrakcji Bmbaju wymienia się także wybudowany przez Brytyjczyków dworzec Chhatrapati Shivaji. Jeżeli chcesz przeżyć coś ciekawego - np. zagrać w bollywoodzkim filmie, wybierz się do Colaby, tam producenci filmowy werbują osoby o europejskiej urodzie do statystowania.

Co jeszcze warto zobaczyć w Bombaju? Z pewnością takimi miejscami są wyspa Elefanta ze świątynią Śiwy czy widowiskowa buddyjska Pagoda Vipassana. Nazwa tej ostatniej oznacza widzieć rzeczy takimi jakimi są. Samo miejsce istnieje dopiero od 2009 roku, ale przybywają do niego ludzie z całego Bombaju, Indii i świata, by razem medytować.

Tanie loty z Warszawy do Bombaju - kiedy lecieć?

Od listopada do lutego mamy do czynienia z najprzyjemniejszym klimatem w Bombaju. Na wybrzeżu temperatury są łagodne i sprzyjają zwiedzaniu. Warto także zobaczyć, jak Bombaj świętuje Boże Narodzenie – żyje tu sporo chrześcijan. W lutym odbywa się natomiast Kala Ghoda Arts Festival. Jest to także czas turystycznie popularny – należy przygotować się na tłumy. Bombaj jest mniej zatłoczony od czerwca do października, ale jest to także sezon monsunowy – klimat może być trudny do wytrzymania.

Tanie loty z Warszawy do Bombaju - wiza

Wiza turystyczna wydawana przez indyjską ambasadę w Polsce jest ważna przez 6 miesięcy i można dostać taką, która pozwala na wielokrotne przekraczanie granicy. Wymaga się paszportu ważnego jeszcze co najmniej 12 miesięcy, dwóch aplikacje i trzech zdjęć. Trzeba mieć bilet powrotny przy wjeździe do kraju. Na dokument czeka się jeden dzień i jest wydawany bezpłatnie. Nie wywozi się z Indii antyków starszych niż sto lat, skór zwierzęcych, kości słoniowej i skorup żółwi.