X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy na Bora Bora

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Bora Bora

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Bora Bora

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Bora Bora

Przewodnik po lotach Warszawa Bora Bora

Bora Bora, widok na Otemanu

Czarna Perła Pacyfiku - witaj na Bora Bora

Katalogi biur podróży turystycznym rajem nazywają każde miejsce, ale tak naprawdę niewiele z nich zasługuje na to tak bardzo jak Bora Bora, zielone góry wyrastające z lazurowych oceanów. Nie docierają tam tanie linie lotnicze, więc to nie prosty przelot z punktu A do punktu B, lecz prawdziwa podróż, która może obfitować w przygody. Pamiętaj jednak, że z FRU.PL uda się wszystko - polecisz do najpiękniejszego miejsca na świecie wprost z Warszawy.

Pierwsza zasada - porównuj oferty. Korzystaj z wyszukiwarki FRU.PL, która zestawia loty ponad 500 linii lotniczych, więc docierasz do wszystkich możliwości podróży z Warszawy na Bora Bora. To, że na tej trasie nie znajdziesz lotów bezpośrednich, nie znaczy, że nie da się zaoszczędzić na przesiadkach. Okazują się niezwykle korzystne, a w lotach oznaczonych Smart Connection, przesiadki pozwalają na zwiedzenie miast po drodze. Jeden urlop, a zwiedzasz Paryż, Papeete i Bora Bora.
Pamiętaj jednak, że najlepsze promocje można upolować, planując podróż z kilkumiesięcznym, nawet półrocznym wyprzedzeniem. Teraz ceny biletów Warszawa-Bora Bora zaczynają się od 9204 zł, a najkrótszy lot trwa 35 godzin. Jest to podróż do jednego z najbardziej luksusowych miejsc na świecie, gdzie bungalowy na wodzie to normalność.
Jeśli szukasz naprawdę atrakcyjnych promocji, używaj Alarmu Cenowego. Określ kwotę, za jaką jesteś gotowy kupić lot, a Alarm Cenowy poinformuje Cię, kiedy cena interesujących cię lotów spadnie do żądanego poziomu. Teraz nie musisz szukać promocji – to one znajdą Ciebie!

Tanie loty z Warszawy na Bora Bora - linie lotnicze

Żeby dolecieć z Warszawy na Bora Bora, możesz skorzystać z usług linii lotniczych:

Tanie loty Air France Warszawa Bora Bora
Tanie loty Air Tahiti Nui Warszawa Bora Bora

 

Tanie loty z Warszawy na Bora Bora - lotniska

Lotnisko Bora Bora Motu Mute

Dojazd z lotniska Lotnisko Bora Bora Motu Mute

Autobusy - autobusami firmy Lec Truc można poruszać się po całym Bora Bora.
Free Air Tahiti Boat - do głównej wyspy Bora Bora można dotrzeć bezpłatnie dzięki łodzi, która startuje z lotniska do głównej stacji dokującej w Vaitape. Podróż trwa około 20 minut.

Tanie loty z Warszawy na Bora Bora - przewodnik po atrakcjach

Rafa koralowa i laguna na Bora Bora

Bora Bora to prawdziwy raj na ziemi – woda jest tu tak przejrzysta, a piasek tak biały, że aż trudno uwierzyć, że to wszystko jest prawdziwe! Największą atrakcją Bora Bora jest znajdująca się tutaj laguna. Wygląda tak niesamowicie, że niektórzy z przyjeżdżających tu turystów cały urlop spędzają w wodzie! Niektórzy nurkują, inni wybierają się w podróż łodzią ze szklanym dnem. Organizowane są także pokazy karmienia rekinów i płaszczek. Nie ma się czego bać – zwierzęta będą w bezpiecznej odległości!

Atrakcje na Bora Bora

  • Chcesz mieszkać przy plaży? Na Bora Bora możesz nocować tuż nad powierzchnią wody. Tradycyjne bungalowy z nowoczesnym wyposażeniem to oferta nie tylko dla nielicznych.
  • Vaitape to największe miasto na Bora Bora, ale wygląda raczej jak egzotyczna wioska z pocztówek. Stąd odbywają się ejsy na inne wyspy i tu znajduje się Lagoonarium.
  • Marae Fare-Opu to polinezyjska świątynia, ale świątynia niecodzienna. Mieszkańcy Bora Bora i okolicznych wysp nie budowali budynków, tylko odgradzali kamiennym murem miejsce, w którym się modlili. Mimo że w XIX wieku przybyli tu misjonarze, ocalałe marae nadal są ważnym dla Polinezyjczyków miejscem.
  • Na Bora Bora można też zobaczyć w Motu Toopua kamienny dzown Hiro, w który według legend ma uderzyć bóg, kiedy na wyspach zjawi się nieprzyjaciel.
  • Czarne perły są znakiem rozpoznawczym Bora Bora. Hodowane tu perły miewają nawet do 2 cm średnicy. Najpiękniejsze są te, które mienią się dodatkowymi kolorami - złotym lub zielonym.

Tanie loty z Warszawy do Bora Bora - kiedy lecieć?

Najlepszy czas na zakup loty z Warszawa na Bora Bora, przypada na miesiące kwiecień-listopad, choć Paul Gauguin, powiedziałby pewnie, że najlepiej zostać tu na całe życie. Niemniej jednak to w tych miesiącach można liczyć na naprawdę doskonałe temperatury. Dużo turystów pojawia się w okresie maj–październik. Okres poza sezonem przypada na czas między grudniem a marcem. Wtedy jednak trwa pora deszczowa.

Tanie loty z Warszawy na Bora Bora - wizy

Zarezerwuj lot Warszawa-Bora Bora i nie przejmuj się wizą, ponieważ do podróży wystarczy Ci paszport lub dowód osobisty. Polinezja Francuska jest przecież wspólnotą zamorską Francji.