X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Boston

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Boston

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Boston

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Boston

Przewodnik po lotach Warszawa Boston

Tanie loty z Warszawy do Bostonu - jak szukać tanich lotów

Boston

Jak tanio dolecieć do jednego z najbogatszych i interesujących miast USA? Całkiem łatwo. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki FRU.PL, która zbiera oferty ponad 500 linii lotniczych i pokazuje najlepsze propozycje tanich lotów z Warszawy do Bostonu. Do Bostonu na chwilę obecną nie ma bezpośrednich lotów, ale na FRU.PL są też loty przesiadkowe, dzięki którym dolecisz do każdego miejsca na świecie. Pamiętaj jednak, że aby znaleźć naprawdę obiecujące promocje, dobrze jest planować lot z dużym wyprzedzeniem – nawet do pół roku. Nie jest tajemnicą, że w miarę zbliżania się terminu odlotu, ceny wzrastają. Teraz ceny biletów z Warszawy do Bostonu zaczynają się już od 1928 zł, najkrótszy lot trwa tylko 17h 35min.

Jeśli masz sprecyzowane preferencje cenowe i nie chcesz wydać za dużo na lot Warszawa-Boston, skorzystaj z Alarmu Cenowego. Wpisz kwotę, za którą chcesz kupić lot, a my wyślemy do Ciebie e-maila, kiedy cena spadnie. W ten sposób nie musisz szukać promocji – promocje znajdują się same!
Lecąc do Bostonu pamiętaj o tym, że przy przekraczaniu granicy Stanów Zjednoczonych wymagana jest wiza. Standardowa procedura ubiegania się o wizę trwa do pół roku. W tym czasie odbywa się spotkanie z konsulem i należy uiścić opłaty. Szczegóły dotyczące procedury wizowej znajdziesz na stronach Ambasady Amerykańskiej w Warszawie i Krakowie.

 

Tanie loty z Warszawy do Bostonu - linie lotnicze

Loty Warszawa-Boston są przesiadkowe, ale obsługuje je wielu przewoźników. Dzięki temu mają atrakcyjne ceny. Zobacz loty:

Tanie loty z Warszawy do Bostonu - lotniska

Międzynarodowe Lotnisko w Bostonie - znajduje się 6 km od Bostonu, posiada 4 terminale i rocznie jest w stanie obsłużyć 26 mln pasażerów. Lotnisko jest wyposażone w liczne udogodnienia dla pasażerów - restauracje, sklepy, bankomaty i oddziały banków.

Dojazd z lotniska Międzynarodowe Lotnisko w Bostonie (General Edward Lawrence Logan International Airport)

Autobusy - dzięki połączenia autobusowe oferowane przez firmę Logan Express umożliwiają dojechanie do różnych części Bostonu (między innymi Braintree i Peabody). Czas przejazdu to około 45 min. Można także skorzystać z autobusów komunikacji miejskiej MBTA, które gwarantują dojazd do South Station, skąd odjeżdżają między innymi pociągi Amtrak.
Metro - przy lotnisku działa stacja metra MBTA Blue Line. Z terminalu do stacji można dostać się bezpłatnym autobusem.

Tanie loty z Warszawy do Bostonu - przewodnik po atrakcjach

Tanie loty Warszawa Boston

Boston to jedno z najstarszych miast USA, ma zatem dla kraju wyjątkowe znaczenie kulturowe. Wśród atrakcji miasta na pewno warto odwiedzić Museum of Fine Arts w Bostonie, a także fantastycznych rozmiarów New England Aquarium. Interesującym miejscem jest także Museum of Science, otwierające oczy zwiedzających na przyrodę i rządzące nią zasady. Na relaksujący spacer warto się natomiast wybrać Public Garden w samym centrum miasta. Warto też pamiętać, że to właśnie tu mieści się jedna z najbardziej prestiżowych uczelni na wiecie - Harvard.

Z racji swojej długiej historii, Boston posiada wiele zabytków, których historia sięga XVII i XVIII wieku. Nie zawsze jest to historia spokojna - przecież pół godziny jazdy od Bostonu znajduje się słynne z procesu miasteczko czarownic - Salem. To właśnie mieszkańcy tych okolic zgotowali Brytyjczykom bostońskie picie herbaty, rozpoczynając rewolucję amerykańską.

Tanie loty z Warszawy do Bostonu - kiedy lecieć?

Dobrym czasem na odwiedzenie Bostonu jest okres od czerwca do listopada. Temperatury są dość wysokie i zachęcają do gry w baseball i zabawy na plenerowych koncertach. Niestety jest to też najdroższy czas – ceny w hotelach są naprawdę wysokie. Mniejszych tłoków można się spodziewać między grudniem a lutym – ceny w hotelach spadają i można upolować naprawdę doskonałe okazje. W tym okresie należy jednak pamiętać o ciepłych ubraniach. Na dobre ceny można liczyć w okresie między marcem a majem – dodatkowo odbywa się wtedy Dzień Świętego Patryka!

Tanie loty z Warszawydo Bostonu - wiza

Lecąc do Bostonu, potrzebujesz wizy amerykańskiej. Pracownicy konsulatów USA w Polsce doradzają, by wystąpić o wizę nawet 3 miesiące przed planowaną podróżą, chociaż sama procedura zazwyczaj trwa mniej niż miesiąc. Pamiętaj, że konsul wydaje w zasadzie tylko promesę, a ostateczną decyzję o wpuszczeniu na terytorium USA podejmuje urzędnik na lotnisku. Zwróć też uwagę, że promesa zazwyczaj jest wydawana nawet na 10 lat - to znaczy, że w ciągu 10 lat możesz lecieć do Bostonu, ale o długości pobytu decyduje znów urzędnik imigracyjny w Stanach.

 

Sprawdź też tanie loty do USA i loty do Nowego Jorku, który znajduje się 350 km od Bostonu.