Bilety lotnicze Bratysława
ceny od 269 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Sprawdź promocje na loty Warszawa Bratysława

Kalendarz lotów Warszawa Bratysława

Ceny podane w zł
  • Wrz   2015
  •  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1401 1227 1220 1130
966 971 839 941 881 881 788
856 701 601 752 712 712 683
531 457 437 555 572 566 492
456 368 433

Loty Warszawa Bratysława

Wrz 368 zł
Paź 281 zł
Lis 269 zł
Gru 442 zł
Sty 457 zł
Lut
 
0 zł
269 zł
332 zł
394 zł
457 zł

Promocje biletów lotniczych Warszawa Bratysława


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

268.85 PLN x Dorośli = PLN
268.85 PLN x Dzieci = PLN
268.85 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
269
Wylot Niedziela 22-11-2015 Szczegóły    

WizzAir
06:10 Warszawa
12:00 Bratysława
Przesiadka w: Mediolan (Bergamo)
Czas podróży: 5h 50m
Powrót Poniedziałek 23-11-2015 Szczegóły    

Ryanair
12:10 Bratysława
20:05 Warszawa
Przesiadka w: Bruksela
Czas podróży: 7h 55m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

268.85 PLN x Dorośli = PLN
268.85 PLN x Dzieci = PLN
268.85 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
269
Wylot Niedziela 22-11-2015 Szczegóły    

WizzAir
06:10 Warszawa
12:00 Bratysława
Przesiadka w: Mediolan (Bergamo)
Czas podróży: 5h 50m
Powrót Środa 25-11-2015 Szczegóły    

Ryanair
12:10 Bratysława
20:05 Warszawa
Przesiadka w: Bruksela
Czas podróży: 7h 55m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

281.39 PLN x Dorośli = PLN
281.39 PLN x Dzieci = PLN
281.39 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
281
Wylot Czwartek 29-10-2015 Szczegóły    

Ryanair
13:00 Warszawa
19:05 Bratysława
Przesiadka w: Paryż
Czas podróży: 6h 5m
Powrót Środa 18-11-2015 Szczegóły    

Ryanair
12:10 Bratysława
20:05 Warszawa
Przesiadka w: Bruksela
Czas podróży: 7h 55m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Warszawa Bratysława

Najtańsze połączenia Warszawa-Bratyslawa - sprawdź ofertę podróży samolotem na FRU.PL! Chcąc podróżować z Warszawy do Bratysławy powinno się zacząć od wyszukania biletów lotniczych na trasie do Bratysławy. Sprawdź zestawienie biletów lotniczych całości aktywnych linii lotniczych a potem wytypuj najlepszy z dostępnych przelot Warszawa-Bratyslawa.

Przelot "tam" potrwa przynajmniej 3h 40min. Dokonując analizy linii lotniczych do Bratysławy wskazane jest roztrzygnąć między dwoma czynnikami: opłatę i długość lotu. Najtańsze połączenia Polska-Słowacja należy zarezerwować już od 278 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Przelot z Warszawy do Bratysławy posiadają w ofercie linie lotnicze:

Przeszukuj przeloty wcześniej - nawet 2 miesiące - a następnie nabądź niedrogi transport lotniczy z Warszawy do Bratysławy. Gdy celem jest zaklepać sobie najtańsze w Polsce podróże lotnicze Warszawa-Bratyslawa przetestuj wyniki wyszukiwarki lotów! Wstukaj miasta: wylotu i powrotu , wprowadź zakres dat a następnie kliknij przycisk Szukaj. Przejrzyj listę wyników wyszukiwania i załóż zamówienie biletów lotniczych do Bratysławy.

Rozważ ponadto zbadać warte uwagi okazje na tanie loty z Warszawy lub najtańsze połączenia do Bratysławy ze wszystkich miast w Polsce. Dość często można zobaczyć tam oferty lotów operatorów lotów umożliwiające ciekawe opłaty przelotów do tych destynacji.

Z Warszawy można polecieć też do:

Do Bratysławy zarezerwujesz loty również z:

Serwis www.fru.pl ma wśród usług również ubezpieczenie dla turystów i podróżnych m.in. do kraju: Słowacja . Polecamy też weekendowe pakiety w których mógłbyś kupić nie jedynie bilet , lecz jeszcze nocleg. Kupuj w pakiecie oszczędzasz w podróży.

Promocje lotów Warszawa Bratysława

z Warszawa (22 Lis-25 Lis) 269 zł
z Warszawa (22 Lis-23 Lis) 269 zł
z Warszawa (29 Paź-18 Lis) 281 zł
z Warszawa (24 Lis-27 Lis) 284 zł
z Warszawa (10 Lis-27 Lis) 284 zł
z Warszawa (10 Lis-26 Lis) 284 zł

Hotele - Bratysława

Hotele - Bratysława Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.