X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Bristol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Bristol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Bristol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Bristol

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Bristol

Loty z Warszawy do Bristolu linią Wizzair

Warszawa - Bristol WizzAir

Bristol - miasto zaiweszone gdzieś między wspomnieniem średniowiecza a industralną teraźniejszością. Nic dzinwego, że jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w tym kraju. Ponad setka średniowiecznych zabytków, port i instytucje naukowe i kulturalne to początek listy zalet tego miejsca. Przekonajcie się sami dzięki tanim lotom z Warszawy do Bristolu linią WizzAir.

Linia lotnicza Wizzair

Loty z Warszawy do Bristolu w swojej ofercie posiada linia lotnicza Wizzair. Przez Internet można nie tylko kupić bilety Wizzair, ale także dokonać odprawy. Loty odbywają się kilka razy w tygodniu, dlatego każdy może wybrać termin najbardziej dla niego korzystny. Jedynym minusem jest dodatkowa opłata za bagaż rejestrowany.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Bristolu lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na Lotnisko Chopina w Warszawie

Gdy kupimy bilety Wizzair, należy sprawdzić w jaki sposób najlepiej dojechać na lotnisko. Wylatujemy z warszawskiego lotniska Chopina, które oddalone jest około 10 km od centrum miasta. Kursuje tam 5 linii komunikacji miejskiej. Dojedziemy tam również komunikacją kolejową.

Dojazd na lotnisko w Bristolu

Wyszukanie informacji na temat dojazdu z lotniska do Bristolu jest następnym krokiem, kiedy mamy kupione już bilety Wizzair. Port lotniczy Bristol znajduje się na południowy zachód od centrum miasta. Z lotniska do centrum dojedziemy autobusem miejskim. Lotnisko nie posiada dojazdu kolejowego ani metra. Bezpośrednio do centrum dostaniemy się także komunikacją prywatną.

Atrakcje Bristolu

Niebywałą atrakcją miasta jest Clifton Suspension Bridge, most zawieszony nad rzeką Avon. Inspiracją dla twórcy mostu był starożytny Egipt. Tworzą go dwie wieże pomiędzy którymi znajduje się cała konstrukcja. To z tego mostu został wykonany pierwszy skok na bungee. Niezwykle okazałą budowlą jest powstały w XII wieku kościół bristolski. Założenie diecezji bristolskiej spowodowało, że kościół mianowany został katedrą. Obowiązkowo należy zobaczyć Zamek Blaise znajdujący się na skraju miasta w obrębie niesamowitego parku. Sam zamek położony jest w otoczeniu okazałego lasu, co wpływa na jego niecodzienny klimat tego miejsca. Po przylocie do miasta jedna atrakcja będzie dla nas na wyciągnięcie ręki. Największy, jeden z najstarszych dworców kolejowych Temple Meads zbudowany został w XIX wieku, a do jego budowy wykorzystano wydobywany z okolicy piaskowiec. Już dzisiaj możesz zarezerwować loty z Warszawy do Bristolu i zacząć zwiedzanie zdumiewającego miasta.