X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Warszawa Bruksela

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Warszawa Bruksela

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Warszawa Bruksela

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Warszawa Bruksela

Przewodnik po lotach Ryanair Warszawa Bruksela

Loty z Warszawy do Brukseli na lotnisko South Charleroi linią WizzAir

Warszawa - Bruksela WizzAir

Bruksela jest jednym z najbardziej znanych ośrodków kulturalnych w Europie. Jest nie tylko siedzibą króla, Unii Europejskiej, ale także NATO i EUROATOMU. Dzięki temu, że bezpośrednie loty z Warszawy do Brukseli South Charleroi odbywają się codziennie, każdy jest w stanie odwiedzić to malownicze miasto.

Połączenia Wizzair

Loty z Warszawy do Brukseli South Charleroi w swojej ofercie ma linia Wizzair. Loty te odbywają się codziennie, dlatego każdy może dostosować podróż do swoich preferencji czasowych. Bilety Wizzair mają konkurencyjne ceny w stosunku do innych lotniczych. Rezerwację oraz odprawę można dokonać w sposób elektroniczny bez specjalnych kosztów. Natomiast minusem jest dodatkowa opłata za bagaż rejestrowany.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Brukseli lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd do lotniska Chopina w Warszawie

Planując podróż, w pierwszej kolejności musimy dokonać rozeznania o dojazdach na lotnisko. Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się w odległości około 10 km od centrum miasta oraz połączone jest z 5 liniami komunikacji miejskiej. Na lotnisko dostaniemy się też koleją, która obsługiwana jest przez Koleje Mazowieckie oraz Szybką Kolej Miejską.

Dojazd na lotnisko South Charleroi w Brukseli

Rezerwując bilety Wizzair, należy także sprawdzić połączenia na lotnisko w Brukseli. Lotnisko znajduje się około 45 km od centrum miasta. Bezpośrednio z lotniska, można dojechać do Brukseli autobusem odjeżdżającym na dworzec Bruxelles-Midi. Można także udać się autobusem na dworzec kolejowy i stamtąd dojechać do centrum miasta.

Atrakcje w Brukseli

Dobrze, że loty z Warszawy do Brukseli South Charleroi odbywają się codziennie, bo jeden dzień zwiedzania tego wspaniałego miasta to zdecydowanie za mało. Będąc w Brukseli najpierw trzeba udać się na Grand Place, jeden z najpiękniejszych rynków w Europie. Szczególnie ważnym obiektem jest także XVI wieczny Dom Króla, który obecnie pełni rolę Muzeum Miejskiego. Największą sakralną atrakcją miasta jest wybudowana na wzgórzu Treurenberg, Katedra św. Michała i św. Guduli. To w niej znajdują się okazałe witraże pochodzące z XVI wieku. Bruksela posiada ponadto zabytkowy i monumentalny Ratusz wybudowany w stylu gotyckim w 1459 roku. Dzięki temu, że bilety Wizzair są tanie można zacząć zwiedzanie od jutra, a nie tylko czytać o pięknie tego miasta w poradnikach.