X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Bruksela

już od 195 zł
03 lis 10 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Bruksela

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Bruksela

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
27 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
13 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
06 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
02 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
06 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Bruksela

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Bruksela

Loty z Warszawy do Brukseli na lotnisko South Charleroi linią WizzAir

Warszawa - Bruksela WizzAir

Bruksela jest jednym z najbardziej znanych ośrodków kulturalnych w Europie. Jest nie tylko siedzibą króla, Unii Europejskiej, ale także NATO i EUROATOMU. Dzięki temu, że bezpośrednie loty z Warszawy do Brukseli South Charleroi odbywają się codziennie, każdy jest w stanie odwiedzić to malownicze miasto.

Połączenia Wizzair

Loty z Warszawy do Brukseli South Charleroi w swojej ofercie ma linia Wizzair. Loty te odbywają się codziennie, dlatego każdy może dostosować podróż do swoich preferencji czasowych. Bilety Wizzair mają konkurencyjne ceny w stosunku do innych lotniczych. Rezerwację oraz odprawę można dokonać w sposób elektroniczny bez specjalnych kosztów. Natomiast minusem jest dodatkowa opłata za bagaż rejestrowany.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Brukseli lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd do lotniska Chopina w Warszawie

Planując podróż, w pierwszej kolejności musimy dokonać rozeznania o dojazdach na lotnisko. Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się w odległości około 10 km od centrum miasta oraz połączone jest z 5 liniami komunikacji miejskiej. Na lotnisko dostaniemy się też koleją, która obsługiwana jest przez Koleje Mazowieckie oraz Szybką Kolej Miejską.

Dojazd na lotnisko South Charleroi w Brukseli

Rezerwując bilety Wizzair, należy także sprawdzić połączenia na lotnisko w Brukseli. Lotnisko znajduje się około 45 km od centrum miasta. Bezpośrednio z lotniska, można dojechać do Brukseli autobusem odjeżdżającym na dworzec Bruxelles-Midi. Można także udać się autobusem na dworzec kolejowy i stamtąd dojechać do centrum miasta.

Atrakcje w Brukseli

Dobrze, że loty z Warszawy do Brukseli South Charleroi odbywają się codziennie, bo jeden dzień zwiedzania tego wspaniałego miasta to zdecydowanie za mało. Będąc w Brukseli najpierw trzeba udać się na Grand Place, jeden z najpiękniejszych rynków w Europie. Szczególnie ważnym obiektem jest także XVI wieczny Dom Króla, który obecnie pełni rolę Muzeum Miejskiego. Największą sakralną atrakcją miasta jest wybudowana na wzgórzu Treurenberg, Katedra św. Michała i św. Guduli. To w niej znajdują się okazałe witraże pochodzące z XVI wieku. Bruksela posiada ponadto zabytkowy i monumentalny Ratusz wybudowany w stylu gotyckim w 1459 roku. Dzięki temu, że bilety Wizzair są tanie można zacząć zwiedzanie od jutra, a nie tylko czytać o pięknie tego miasta w poradnikach.