X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Budapeszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Budapeszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Budapeszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Budapeszt

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Budapeszt

Loty z Warszawy do Budapesztu linią Wizzair

Warszawa - Budapeszt WizzAir

Każdy turysta powinien na swojej mapie odhaczyć najważniejszą metropolię Środkowej Europy jakim jest Budapeszt. Tanie loty z Warszawy do Budapesztu oferuje linia lotnicza Wizzair. Bilety Wizzair możemy kupić w konkurencyjnych cenach.

Linie lotnicze Wizzair

Linia Wizzair w swojej ofercie posiada propozycję lotów na trasie Warszawa-Budapeszt. Bilety Wizzair można zakupić przez internet bez wychodzenia z domu. Do Budapesztu możemy udać się praktycznie codziennie, a konkurencyjne ceny zadowolą nie jednego klienta. Co więcej, linie te oferują także sposób internetowego dokonania odprawy, ominą nas kolejki podczas odprawy na lotnisku. Jedynym minusem jest dodatkowa opłata pobierana za rejestrowany bagaż.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Budapesztu lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na lotnisko w Warszawie

Kiedy kupimy bilety Wizzair na interesujące nas loty z Warszawy do Budapesztu, swoją uwagę należy wtedy skupić na tym, w jaki sposób najlepiej dojechać na lotnisko. Warszawski port lotniczy znajduje się w odległości około 10 km od centrum miasta. Można się do niego dostać zarówno komunikacją miejską, jak i koleją.

Dojazd do lotniska w Budapeszcie

Lotnisko w Budapeszcie znajduje się około 16 km od centrum miasta. Najprostszym sposobem dostania się z lotniska do Budapesztu będzie wykorzystanie komunikacji miejskiej. Niestety nie ma bezpośrednich połączeń. Codziennie spod samego lotniska odjeżdża autobus, który kursuje 5-7 razy na dobę. Następnie musimy się przesiąść do metra skąd dojedziemy już do samego miasta.

Atrakcje w Budapeszcie

Kilka atrakcji turystycznych Budapesztu zostało wpisanych na listę światowego dziedzictwa narodowego UNESCO. Należy do nich Zamek Królewski w Budzie, który jest obowiązkowym punktem zwiedzania. Jego odbudowa spowodowała, że stał się on jednym z najpiękniejszych atrakcji całych Węgier. Ciekawym dopełnieniem może być wydarzenie zmiany warty przed zamkiem, odbywające się o godzinie 12:00. Kolejnym wspaniałym obiektem jest budynek Parlamentu. Jego fasada zapiera dech w piersiach, a kolor kości słoniowej delikatnie eksponuje słońce. Jednym z najładniejszych miejsc w Budapeszcie jest także Baszta Rybacka. Jest najlepszym punktem widokowym dla turystów, z rozpościerającą panoramą na Dunaj. Imponującym obiektem sakralnym jest Bazylika św. Stefana, do której wejść można za niewielkim datkiem. Loty z Warszawy do Budapesztu pozwolą na zwiedzanie jednego z najpiękniejszych europejskich miast.