X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Bukareszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Bukareszt

Przewodnik po lotach Warszawa Bukareszt

Polisa turystyczna na bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Warszawa - Bukareszt czy regularne linie lotnicze, to nieistotne. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadawanym bagażem coś się stanie. Ale jednak nie należy bać się zniszczenia zabieranych rzeczy. W końcu normalna polisa turystyczna dotyczy również bagażu. Sprawdź, na czym to polega.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia turystycznego

Skład ubezpieczenia turystycznego dotyczący bagażu bywa różny. Wszystko zależy od firmy ubezpieczeniowej. Część z nich obejmuje polisą jedynie walizki nadane w luku bagażowym i bagaż podręczny. Następne też dla przykładu zabierane osobno rzeczy pamiątki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może objąć również rzeczy innego rodzaju, które można zabrać na pokładzie samolotu. Oznacza to też, że uszkodzony na pokładzie wózek inwalidzki czy wózek dla dziecka także jest objęty ubezpieczeniem.

Sposób działania polisy ubezpieczeniowej

Polisa ubezpieczeniowa na bagaż dotyczy kilku sytuacji. Po pierwsze wtedy, jeśli ten będzie zniszczony lub uszkodzony. W takim wypadku również możesz dostać środki od tradycyjnych linii lotniczych lub tanich lotów Warszawa - Bukareszt – to przewoźnik ponosi odpowiedzialność za jakość nadanych przez ciebie bagażów. Kiedy otrzymasz odszkodowanie to będą po prostu dodatkowe środki. Wysokość wypłacanej kwoty jest związana z umową polisy i całkowitą kwotą ubezpieczenia.

Polisa funkcjonuje także wtedy, gdy bagaż opóźni się lub zwyczajnie zginie na lotnisku. Jeśli nie zostanie odnaleziony, dostaniesz środki za stracone rzeczy. Wysokość otrzymanego świadczenia także jest zależna od kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno tradycyjne, jak i tanie loty Warszawa - Bukareszt, zobowiązane są wypłacić ci środki, wydane na znalezienie rzeczy zastępczych, które umożliwią ci pobyt na wakacjach.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Warszawa - Bukareszt