X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Bukareszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Bukareszt

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Bukareszt

Co warto wiedzieć o lotach z Warszawy do Bukaresztu linią WizzAir?

Warszawa - Bukareszt WizzAir

Dawny Paryż Wschodu został doprowadzony do ruiny, ale powoli odzyskuje dawny blask i już dziś oferuje wiele atrakcji i odrestaurowanych zabytków. Kup bilety lotnicze WizzAir na loty z Warszawy do Bukaresztu i zobacz na własne oczy odrodzenie tego wyjątkowego zakątka Europy.

Połączenia WizzAir

Rezerwując bilety lotnicze WizzAir wybieramy komfortową i tanią podróż bezpośrednio do celu. Przewoźnik oferuje loty z lotniska Chopina w Warszawie do portu lotniczego Henri Coanda w Bukareszcie. Loty z Warszawy do Bukaresztu odbywają się cztery razy w tygodniu. Dodatkową opłatę uiścimy za nadanie bagażu rejestrowego.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Bukareszt lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na lotnisko Warszawa – Chopina

Port lotniczy Chopina położony jest ok. 8 km od centrum miasta. Można do niego dojechać jedną z pięciu linii autobusowych, które obsługują główne, warszawskie węzły komunikacyjne. Inną możliwością jest podróż pociągiem. To korzystna opcja dla osób przybywających z daleka i wysiadających na dworców kolejowym w mieście. Swoje usługi proponują także korporacje taksówkarskie. Zmotoryzowani mogą przybyć własnym pojazdem i pozostawić go na strzeżonym parkingu.

Dojazd na lotnisko Henri Coanda w Bukareszcie

Centrum Bukaresztu mieści się w odległości ok. 18 km od lotniska. Port lotniczy jest obsługiwany przez komunikację miejską. Autobusy kursują regularnie, co 15 minut. Ponadto, jeżeli cenimy sobie większą wygodę, to możemy skorzystać z dojazdu taksówką.

Atrakcje w Bukareszcie

Bilety lotnicze WizzAir na loty z Warszawy do Bukaresztu dają nam możliwość doświadczenia zupełnie innej - wschodniej części Europy. Zwiedzanie tego miasta warto rozpocząć od jego centralnego punktu czyli ogromnego placu Piata Unirii, pośrodku którego możemy podziwiać zadziwiających rozmiarów fontannę. Przecznicę dalej znajduje się jeden z symboli Bukaresztu czyli Dom Ludu, w którym obecnie mieści się siedziba parlamentu. Spacerując po okolicy Piata Unirii odkryjemy także piękną, piętnastowieczną Cerkiew Świętego Mikołaja. Ponadto Bukareszt posiada kolekcję ponad stu tysięcy dzieł sztuki, które zgromadzono w Narodowym Muzeum Sztuki. Spacerując po mieści warto zahaczyć o ulicę Calea Victoriei. Jej zabudowania przywołują w pamięci starszego pokolenia Rumunów dawną paryską świetność stolicy.