X
Ładowanie...

Tanie loty Avianca Warszawa Cali

już od 638 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kolumbia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kolumbia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Medellin
04 lut (pon)
Lan Airlines
San Andres Island
16 lut (sob)
Lan Airlines
Medellin
04 lut (pon)
Lan Airlines
San Andres Island
17 lut (nie)
Lan Airlines
Medellin
04 lut (pon)
Lan Airlines
San Andres Island
19 lut (wto)
Lan Airlines
Medellin
04 lut (pon)
Lan Airlines
San Andres Island
20 lut (śro)
Lan Airlines
Medellin
05 lut (wto)
Lan Airlines
San Andres Island
16 lut (sob)
Lan Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Avianca Warszawa Cali

Przewodnik po lotach Avianca Warszawa Cali

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak rozbudowana, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wakacje z dziećmi? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Warszawa - Cali linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A., jak i sam urlop przebiegną bez problemu.

Zadbaj o zdrowie dziecka

Jest to warunek konieczny niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przygotowania do podróży z maluchem warto rozpocząć od odwiedzin u pediatry, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto również sprawdzić stan zębów u stomatologa czy wykonać badania na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie UE, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza UE - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich maluchów. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, zagubionych walizek, leczenia stomatologicznego oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Kilkugodzinny lot samolotem Warszawa - Cali linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A.

Nie każdy maluch dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny sposób i dać dziecku drobne maskotki przed wylotem.

Najważniejsze lekarstwa

Planujesz z dziećmi lot Warszawa - Cali linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A.? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej torby. Muszą znaleźć się w niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się również plastry, nawilżane chusteczki, krople do oczu czy elektrolity.