X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Chania

już od

30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Chania

Bilety lotnicze Warszawa Chania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Chania

Przewodnik po lotach Warszawa Chania

Odwołany lub opóźniony samolot Warszawa - Chania. Kiedy samolot Warszawa - Chania jest odwołany

Opóźniony rejs – to właśnie najbardziej przerażająca wizja podróżnych korzystających z przesiadek. Możliwość opóźnionego lotu możne zepsuć humor również kolejnym pasażerom. Sprawdź, co wtedy, jeżeli twój rejs zostanie odwołany lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są przecież częste. To raczej niezbyt częste wypadki, które są usprawiedliwione kiepską aurą, awariami na w miejscu przylotu lub problemami natury technicznej. Jednakże nie wpływa to na to, że w czasie usłyszenia komunikatu, podróżujący zazwyczaj są bardzo zdenerwowani. Jednak nie ma powodu do niepokoju – jesteś zdany na siebie. Przewoźnik jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, nawet tanie loty Warszawa - Chania, obowiązują się do zarezerwowania ci biletu w innym samolocie, jeżeli z tego powodu ucieknie ci przesiadka. Co więcej, zapewniają pasażerom jedzenie i napoje, a w takim przypadku, że czekanie na nowy samolot znacząco się wydłuży, również nocleg. Masz możliwość poszukania tego na własną rękę, dla przykładu sprawdzając hotele w małej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeśli samolot będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić zwrotu kosztów nie tylko od twojej polisy. Po pierwsze to linia lotnicza ma obowiązek dać pieniądze na przebudowanie biletu i dla przykładu odwiezienia cię na inne lotnisko. Poza tym masz prawo także domagać się odszkodowania. Czas na wniesienie podania to tydzień.

Odszkodowanie należy się, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot ceny biletu. Suma wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Warszawa - Chania. Nie przysługuje ci wyłącznie w przypadku, gdy opóźnienie jest spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy na przykład wydarzeniem losowym.