X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Chicago

już od

04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Chicago

Bilety lotnicze Warszawa Chicago

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Chicago

Przewodnik po lotach Warszawa Chicago

Chicago jest chyba najczęściej odwiedzanym przez Polaków miastem w USA. Niezależnie od tego, czy lecisz do rodziny, na spotkanie biznesowe, czy właśnie w tym miejscu chcesz rozpocząć swoją przygodę ze Stanami Zjednoczonymi, na FRU.PL znajdziesz najtańsze loty z Warszawy do Chicago.

Tanie loty z Warszawy do Chicago - jak szukać tanich lotów

Chicago

Na FRU.PL znajdziesz oferty ponad 500 linii lotniczych, a więc docierasz do wszystkich możliwych lotów Warszawa-Chicago. Do USA dolecisz bezpośrednio lub z przesiadką. Teraz ceny biletów Warszawa Chicago zaczynają się już od 1685 zł, najkrótszy lot trwa tylko 35h 56min.
Aby zarezerwować lot, wpisz miasto, z którego zaczynasz podróż, cel lotu, liczbę pasażerów i datę. Gotowe! Pamiętaj, że do przekroczenia granicy Stanów Zjednoczonych potrzebna jest wiza. Procedura wizowa trwa około trzech miesięcy – w tym czasie odbywa się rozmowa z konsulem, należy także uiścić odpowiednie opłaty. Szczegółowe informacje na temat dokumentów i dat znajdują się na stronie Ambasady Amerykańskiej w Warszawie i Krakowie.
Jeśli interesują cię promocje lotów do Chicago, korzystaj z Alarmu Cenowego. Wpisz kwotę, za którą chcesz lecieć do USA i czekaj na wiadomość – dostaniesz maila, kiedy interesujące Cię loty zaczną kosztować tyle, ile chcesz. Na FRU.PL promocje same cię znajdą!

Tanie loty z Warszawy do Chicago - linie lotnicze

Na tak popularnej trasie jak Warszawa-Chicago kursuje wielu przewoźników:

Porównaj też oferty tanich lotów do USA.

Do Chicago dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty z Warszawy do Chicago - lotniska

Port Lotniczy Chicago O’Hare - drugie co do wielkości lotnisko Stanów, obsługujące 43 linie pasażerskie oraz 27 linii cargo.
Port Lotniczy Chicago – Midway - drugi port lotniczy obsługujący Chicago.

 

Dojazd z lotniska Port Lotniczy Chicago O’Hare

Autobusy PACE - linie 250 i 330 porusza się z lotniska z przystanku ATS „Kiss ‘n’Fly, niedaleko parkingu E. Linia 250 kieruje się na północ miasta (Evanston), linia 330 natomiast na zachód.
Taksowki - postoje taksówek znajdują się przy halach przylotów terminali. Koszt kursu do centrum do około 40 USD, podróż będzie trwała natomiast 30-45 minut.
Kolei Chicago Transit Authority - te pociągi jeżdżą do centrum Chicago. Cena kursu w jedną stronę to 2,25, przejazd trwa natomiast 45 minut.

Dojazd z lotniska Port Lotniczy Chicago Midway

Autobusy - lotnisko jest obsługiwane przez kilka firm, między innymi Continental Airport Express. Autobusy kursują od 6:00 do 23:30. Autobusy CAE mają postoje naprzeciwko budynku głównego Terminalu.
Kolej CTA (Chicago Train Authority) - pociągi kursują od 4 rano do 1 w nocy przez cały tydzień. Pomarańczową linią można dostać się do Harold Washington Library.
Taksówki - postoje taksówek znajdują się na zewnątrz głównego terminalu. Dostępne są także taksówki dzielone.

Tanie loty z Warszawy do Chicago - przewodnik po atrakcjach

Chicago, fontanna Buckinghama

Chicago to jedno z największych miast USA. Jest tu także największe skupisko Polaków poza Polską! Wśród licznych zabytków tego fantastycznego miasta warto wymienić Muzeum Historii Naturalnej i Planetarium Adlera. Wieczorem można się wybrać do Music Box Theatre, a na spacer do Lincoln Park (jeśli będziecie tu w październiku, traficie na Green City Market, gdzie spróbujecie lokalnych przysmaków).

Tanie loty z Warszawy do Chicago - kiedy lecieć?

Dobrym czasem na odwiedzenie Chicago jest kwiecień i maj – w tych miesiącach nie ma jeszcze zbyt dużych tłumów, więc ceny hoteli są niskie, a w mieście odbywają się ciekawe wydarzenia, jak Chicago Improv Festvial i Mayfest. Temperatury są dość przyjemne, zdarzają się jednak deszcze. Okres od czerwca do sierpnia jest popularny wśród turystów – może być więc problem z wynajęciem pokoju w rozsądnej cenie. Temperatura rośnie, zdarzają się także fale upałów przeplatane chłodną bryzą znad Jeziora Michigan. Między wrześniem a październikiem tłumy są mniejsze i ceny niższe – dodatkowo odbywają się takie wydarzenia jak Hyde Park Jazz Festival i Chicago International Film Festival. Od listopada do marca jest już odczuwalnie zimniej – ci, którym to nie przeszkadza mogą jednak liczyć na najniższe z możliwych w Chicago ceny zakwaterowania. Ponadto w lutym miasto świętuje Chiński Nowy Rok, co jest dodatkową turystyczną atrakcją.