X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Chicago

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Chicago

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Chicago

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Chicago

Przewodnik po lotach Warszawa Chicago

Chicago jest chyba najczęściej odwiedzanym przez Polaków miastem w USA. Niezależnie od tego, czy lecisz do rodziny, na spotkanie biznesowe, czy właśnie w tym miejscu chcesz rozpocząć swoją przygodę ze Stanami Zjednoczonymi, na FRU.PL znajdziesz najtańsze loty z Warszawy do Chicago.

Tanie loty z Warszawy do Chicago - jak szukać tanich lotów

Chicago

Na FRU.PL znajdziesz oferty ponad 500 linii lotniczych, a więc docierasz do wszystkich możliwych lotów Warszawa-Chicago. Do USA dolecisz bezpośrednio lub z przesiadką. Teraz ceny biletów Warszawa Chicago zaczynają się już od 1685 zł, najkrótszy lot trwa tylko 35h 56min.
Aby zarezerwować lot, wpisz miasto, z którego zaczynasz podróż, cel lotu, liczbę pasażerów i datę. Gotowe! Pamiętaj, że do przekroczenia granicy Stanów Zjednoczonych potrzebna jest wiza. Procedura wizowa trwa około trzech miesięcy – w tym czasie odbywa się rozmowa z konsulem, należy także uiścić odpowiednie opłaty. Szczegółowe informacje na temat dokumentów i dat znajdują się na stronie Ambasady Amerykańskiej w Warszawie i Krakowie.
Jeśli interesują cię promocje lotów do Chicago, korzystaj z Alarmu Cenowego. Wpisz kwotę, za którą chcesz lecieć do USA i czekaj na wiadomość – dostaniesz maila, kiedy interesujące Cię loty zaczną kosztować tyle, ile chcesz. Na FRU.PL promocje same cię znajdą!

Tanie loty z Warszawy do Chicago - linie lotnicze

Na tak popularnej trasie jak Warszawa-Chicago kursuje wielu przewoźników:

Porównaj też oferty tanich lotów do USA.

Do Chicago dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty z Warszawy do Chicago - lotniska

Port Lotniczy Chicago O’Hare - drugie co do wielkości lotnisko Stanów, obsługujące 43 linie pasażerskie oraz 27 linii cargo.
Port Lotniczy Chicago – Midway - drugi port lotniczy obsługujący Chicago.

 

Dojazd z lotniska Port Lotniczy Chicago O’Hare

Autobusy PACE - linie 250 i 330 porusza się z lotniska z przystanku ATS „Kiss ‘n’Fly, niedaleko parkingu E. Linia 250 kieruje się na północ miasta (Evanston), linia 330 natomiast na zachód.
Taksowki - postoje taksówek znajdują się przy halach przylotów terminali. Koszt kursu do centrum do około 40 USD, podróż będzie trwała natomiast 30-45 minut.
Kolei Chicago Transit Authority - te pociągi jeżdżą do centrum Chicago. Cena kursu w jedną stronę to 2,25, przejazd trwa natomiast 45 minut.

Dojazd z lotniska Port Lotniczy Chicago Midway

Autobusy - lotnisko jest obsługiwane przez kilka firm, między innymi Continental Airport Express. Autobusy kursują od 6:00 do 23:30. Autobusy CAE mają postoje naprzeciwko budynku głównego Terminalu.
Kolej CTA (Chicago Train Authority) - pociągi kursują od 4 rano do 1 w nocy przez cały tydzień. Pomarańczową linią można dostać się do Harold Washington Library.
Taksówki - postoje taksówek znajdują się na zewnątrz głównego terminalu. Dostępne są także taksówki dzielone.

Tanie loty z Warszawy do Chicago - przewodnik po atrakcjach

Chicago, fontanna Buckinghama

Chicago to jedno z największych miast USA. Jest tu także największe skupisko Polaków poza Polską! Wśród licznych zabytków tego fantastycznego miasta warto wymienić Muzeum Historii Naturalnej i Planetarium Adlera. Wieczorem można się wybrać do Music Box Theatre, a na spacer do Lincoln Park (jeśli będziecie tu w październiku, traficie na Green City Market, gdzie spróbujecie lokalnych przysmaków).

Tanie loty z Warszawy do Chicago - kiedy lecieć?

Dobrym czasem na odwiedzenie Chicago jest kwiecień i maj – w tych miesiącach nie ma jeszcze zbyt dużych tłumów, więc ceny hoteli są niskie, a w mieście odbywają się ciekawe wydarzenia, jak Chicago Improv Festvial i Mayfest. Temperatury są dość przyjemne, zdarzają się jednak deszcze. Okres od czerwca do sierpnia jest popularny wśród turystów – może być więc problem z wynajęciem pokoju w rozsądnej cenie. Temperatura rośnie, zdarzają się także fale upałów przeplatane chłodną bryzą znad Jeziora Michigan. Między wrześniem a październikiem tłumy są mniejsze i ceny niższe – dodatkowo odbywają się takie wydarzenia jak Hyde Park Jazz Festival i Chicago International Film Festival. Od listopada do marca jest już odczuwalnie zimniej – ci, którym to nie przeszkadza mogą jednak liczyć na najniższe z możliwych w Chicago ceny zakwaterowania. Ponadto w lutym miasto świętuje Chiński Nowy Rok, co jest dodatkową turystyczną atrakcją.