X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Chios

już od 140 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
26 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
26 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Chios

Przewodnik po lotach Warszawa Chios

Jak zmniejszyć lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Niepokój przed wkroczeniem do samolotu jest typowy dla osób, lecących po raz pierwszy. Ale atak paniki, paraliżujący mimo wcześniejszych doświadczeń i mocny stres są już bardzo kłopotliwe. I potrafią przeobrazić normalny, bezproblemowy lot w tragedię. Sprawdź, nasze sposoby, by nieco opanować nerwy i móc bez problemów sięgać do dużej oferty tanich lotów Warszawa - Chios.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i znalezienia się na pokładzie. Jest to nieduża przestrzeń i nie każdy czuje się tam szczególnie komfortowo.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest nielogiczna – codziennie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i zaledwie jeden na 29 milionów rejsów kończy katastrofą. To sprawia, że wartościowa może okazać się racjonalizacja lęków. Na uspokojenie się jest poza tym o wiele więcej sposobów i naprawdę trzeba je sprawdzić – przecież za pomocą tanich lotów Warszawa - Chios można przedostać się wszędzie.

Zwalcz strach przed lataniem

Przede wszystkim postaraj się zorganizować wszystko tak, żebyś czuł się maksymalnie wygodnie. Niewyspanie, zimno i głód mogą zwiększać napięcie. Dlatego przed rejsem wyśpij się, a na podróż ubierz się wygodnie i weź kilka warstw. Ponadto zdecydowanie odrzuć pobudzające rzeczy. Jeżeli myślisz, że alkohol lub duża kawa pozwolą ci się odstresować, to robisz błąd – niestety zmaksymalizują nerwy. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i napoje.

Co więcej, postaraj się skupić się na czymś innym. Pogawędka z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, film czy skupienie uwagi na książce od razu okaże się pomocne. Podczas większego stresu wypróbuj kilka podstawowych ćwiczeń relaksacyjnych, na przykład pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Lęk można opanować, i już po kilku przelotach oswoisz się i z ochotą zaczniesz planować kolejne wyjazdy i szukać w ofertach tanich lotów Warszawa - Chios.