X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Doncaster

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Doncaster

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Doncaster

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Doncaster

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Doncaster

Loty z Warszawy do Doncster linią Wizzair

Warszawa - Doncaster Sheffield WizzAir

Od wielu lat Doncaster ściąga wielu turystów, zwłaszcza sympatyków koni, ze względu na to, że to właśnie w tym mieście odbywały się najstarsze wyścigi konne na całym świecie. Już dziś możesz zarezerwować loty z Warszawy do Doncaster Sheffield i cieszyć się pięknem tego miejsca.

Linie lotnicze Wizzair

Linia Wizzair oferuje bezpośrednie loty z Warszawy do Doncaster Sheffield. Bilety Wizzair można kupić przez internet, a najtańsze są około 2-3 miesięcy przed podróżą. Linie te zalecają samodzielną odprawę online - jest dla wszystkich pasażerów darmowa (odprawa na lotnisku z wydrukowaniem karty pokładowej jest płatna). Bilety Wizzair posiadają konkurencyjne ceny, ale niestety bagaż rejestrowany nie wlicza się w cenę.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Doncaster Sheffield lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd do lotniska w Warszawie

Gdy kupimy już bilety Wizzair należy zastanowić się nad dojazdem na warszawskie lotnisko. Znajduje się ono w odległości około 10 km od centrum miasta, stąd też dojazd jest nadzwyczaj dobry. Bowiem na lotnisko możemy dostać się aż pięcioma liniami autobusowymi, a także koleją.

Dojazd do lotniska w Doncaster

Na lotnisko Doncaster w Wielkiej Brytanii najlepiej jest dojechać autobusem. Kursują tam trzy linie autobusowe, a całkowity dojazd wynosi zaledwie 25 minut. Linia Wizzair posiada dodatkowe przywileje, albowiem posiadacze karty pokładowej po okazaniu dokumentu mogą poruszać się autobusami linii 707 bezpłatnie.

Atrakcje w Doncaster

Doncaster jest miastem leżącym niedaleko głównych linii kolejowych oraz autostrad, dlatego jest ono wielkim centrum dystrybucyjnym. Mają tam swoje siedziby takie wielkie magazyny jak Next, Tesco, Amazon czy Ikea. Okazałą budowlą godną uwagi każdego turysty jest Cusworth Hall, piękny pałać wybudowany w rozległym parku. Znajduje się tam sklep z pamiątkami czy kawiarnia, w której można skosztować lokalne przysmaki. Będąc w Doncaster należy także odwiedzić Brodsworth Hall and Garden, to jedna z najlepiej zachowanych do czasów dzisiejszych wiktoriańska rezydencja. Można podziwiać interesujące eksponaty znajdujące się wewnątrz pałacu. Nie można zapomnieć także o najstarszym kościele św. Piotra, który wybudowany został w XI wieku. Męskie grono na pewno pokusi się od odwiedzenie nowoczesnego Keepmoat Stadion i spędzeniu czasu na obejrzenie rozgrywanego meczu. Loty z Warszawy do Doncaster Sheffield zapewniają niezapomniane chwile w tym malowniczym miasteczku.