X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Warszawa Dublin

już od 630 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Warszawa Dublin

Bilety lotnicze KLM Warszawa Dublin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
12 lut (wto)
KLM
Warszawa
10 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
12 lut (wto)
KLM
Warszawa
14 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
19 lut (wto)
KLM
Warszawa
13 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
23 mar (sob)
KLM
Warszawa
08 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
12 lut (wto)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Warszawa Dublin

Przewodnik po lotach KLM Warszawa Dublin

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Warszawa - Dublin linią KLM?

Nie jest istotne czy udajemy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeśli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, który bierzemy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż musi posiadać ustalone rozmiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mogli go wnieść na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co zwracać uwagę?

Lecąc z Warszawa do Dublin należy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, pieniądze i wszystkie kosztowne przedmioty, nawet wtedy, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Warszawa - Dublin linią KLM dają nam szansę zabrania na pokład tylko jednej torby, dlatego warto decydować się na te niezbędne rzeczy/ Jeśli latasz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niewielkim kosztem dokupić na miejscu. Podczas odprawy będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je trzymać na górze, żeby wszystko poszło prędko i sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Warszawa - Dublin linią KLM

Jeśli zabieramy jedynie bagaż podręczny, lub pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty czy kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Warszawa - Dublin linią KLM nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, abyśmy nosili je na sobie, a równocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każda linia posiada swoje reguły bagażowe

Organizując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każdy przewoźnik posiada własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba sprawdzić, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Warszawa - Dublin linią KLM, mają dosyć spore kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie sprawdzić, które rzeczy mają szansę się pojawić w bagażu podręcznym i jakie musi posiadać wymiary oraz masę, bo wówczas oszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.