X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Warszawa East Midlands

już od 183 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Warszawa East Midlands

Bilety lotnicze Ryanair Warszawa East Midlands

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nottingham
02 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Warszawa East Midlands

Przewodnik po lotach Ryanair Warszawa East Midlands

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - East Midlands (East Midlands) linią Ryanair może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z koniecznością dokonania odprawy. Jak wygląda odprawa i na co należy się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze wskazówki dla turystów.

Bądź na lotnisku przed czasem

Planujesz wyjazd Warszawa - East Midlands (East Midlands) linią Ryanair? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2 godziny przed odlotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer miejsca czy data odlotu.

Weryfikacja bagażu pokładowego

Po otrzymaniu karty pokładowej należy stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o klucze, monety czy urządzenia elektroniczne - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem obsługa prosi o zdjęcie obuwia.

Jak uprościć odprawę

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która prosi o przejście do tzw. rękawa lub busu rozwożącego podróżnych na pokład. Warto także podkreślić, że obecnie wiele linii lotniczych, np. na trasie Warszawa - East Midlands (East Midlands) pozwala przejść odprawę online, co zmniejsza formalności.